Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor gyereketek lett,...

Amikor gyereketek lett, hogyan tanultátok meg azt, hogy ne undorodjatok a pelenkázástól, pisitől, kakitól?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Sehogy

Természetes lett.

A napi 10 kaka mellett kb a 4. Nap már semmi fura nem volt.


Azért így 3,5 èv ( nem egyazon gyerek) pelenkázása után is ér meglepetés, de nem undorodom, csak szörnyülködök.

2021. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Csináld olyan vékony műanyag kesztyűben, ami rásimul teljesen a kezedre.
2021. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Ki nem szarja le? Ezzel jár, magamtól sem undorodom a wc-n, a gyerekem jó közérzete meg sokkal fontosabb, mint ezen gondolkodni.
2021. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha arra vársz, hogy majd egy szép napon úgy kelsz fel reggel, hogy nem érzed többet büdösnek a sz.rt vagy akár csak a pisit, akkor el kell keserítselek, ez nem fog megtörténni 😃

Ellenben amikor már 120x tisztába tetted a gyerekedet, akkor nem fog meghatni, csak csinálod gépiesen, rutinból.

2021. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát sosem volt vele bajom, 6 évesen már lejkaptam uncsitesóm pelusát, csak az volt a baj, hogy már ment, arra jöttek be a szülők hogy csupasz szaros seggel ugrál az ágyon😂😂

Bölcsódében dolgozom napi minimum 5 gyerek tojik jobb napokon, de ez lehet 14 ha mindnek akkor jön meg az ihlet mikor bölcsibe van.

Én a nyálat tudom nehezen tolerálni.

2021. aug. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
A hányáson kívül semmitől sem undorodok.
2021. aug. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Ezt kb pár nap alatt megszokod, tényleg ahogy írta valaki, hogy magadtól se undorodsz közben a wc-n, ez is olyan. Nálam a hányás a mumus(nem a bukás, az csak egy kis tej), hanem később mikor már eszik mindent és megbetegszik... na az 🤢
2021. aug. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Sosem undorodtam tőle, sem gyerekként, sem felnőttként. Amúgy meg lehet szokni.
2021. aug. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Akik a hányástól undorodnak, nekik írom értékeljétek amíg kicsi, mert a gyomra is az.

16 éves lányom összeszedett valami csodát, éjjel arra keltem, hogy szólítgat az emeletről.

Netudjátok meg milyen láva jött le a lépcsőn😱😂 kellet jópár tánclépés, hogy rá jöjjek, hogy jussak fel. Éjjel 2 kor 1óra zakarítás, másnap falfestés, a lelkem kakaót is ivott.

Csak kis ízelítő, hogy tudjátok mindig lehet rosszabb, mikor már azt hiszed vége annak, hogy gyerek után hányást takarítasz.

2021. aug. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Idővel megszokod. Nekem volt már olyan, töröltem ki a kisfiam fenekét és elkezdett fosni a popsitörlőbe, meg reggel az ágyon kibontottam a pelenkájából és felé hajolva gagyogtam neki, erre hirtelen megindult a giga adag szagos reggeli pisi az arcomba. Mire vissza tudtam csapni a pelust a fütyijére, a számba is jutott...
2021. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!