Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos orrszivo csecsemok...

Elektromos orrszivo csecsemok orrat se szivja ki?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy ezek az elemesek mint pl bebe comfort semmit nem ernek. Alapbol porszívót hasznalnek, de ejjel ha bukik a 3 hetesem es felmegy az orraba is, muszaj kiszivnom mert kb oda lesz az ejszakank, de a porszivora a nagyobb gyerekem felkel akkor meg azert nem alszunk! Szoval ennyire se jó ez az elemes par ezert ftos, hogy legalább ilyenkor hasznalhato legyen?
2022. febr. 11. 06:40
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem jó.
2022. febr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Van szájjal szívós is, ha jó erős tüdőd van az szerintem még jobb is mint a porszívós.
2022. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk jó. Lehet, típustól is függ.
2022. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk nosiboo van, kiszívja rendesen, de hangja annak is van és nem is olcsó. Én is a szájjal szívóst ajánlom. Furának tűnik, de jól működik.
2022. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk van elemes. Semmire nem jó, mikor tényleg beteg volt a gyerek nem szívott semmit, hirtelen vettünk egy szájjal szívhatósat. Na az rendesen kiszedte a cuccot.
2022. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
A mi orrszi-porszink nem üveg hanem műanyag, és szétszedhető, ezért lehet csak simán szájjal is szívni a kis csövön keresztül. Én éjjel úgy használtam, teljesen jól működött. Próbálj meg egy ilyet esetleg.
2022. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj van a válaszommal? Mások is írták a szájjal szívós verziót, mégsincsenek lepontozva...
2022. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Ne keress logikát benne. Engem már rég nem érdekel, hogy a sok hülye nem fogja fel a hasznos szó jelentését 🤷‍♀️
2022. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod,de pénz kidobás.

Komolyan.Egy kézi orrszívó is sok elektromosnál használhatóbb,amelyik meg erősebb is az se jó semmire.

2022. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hu szuperek vagytok! Köszönöm a segitseget! Megnezem a porszivohoz valot tudom e szajjal szivni. Mindenkinek ment a zold pipa :)
2022. febr. 11. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!