Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hajmeresztő dolgokat...

Milyen hajmeresztő dolgokat kóstolt meg a babád?

Figyelt kérdés
Mik voltak a legelképesztőbb dolgok, amiket végignyalt vagy megevett?

2022. febr. 16. 11:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%
Semmi igazabol
2022. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
száraz cicatáp
2022. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
homok, sár, asztal széle, földről felnyalta a morzsát (persze felmosott, tiszta padlóról, de akkor is! nagyon fürge volt :D), (gyerekbarát) gyurma, gyertya.
2022. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

A saját cipője talpa.Álmomban sem gondoltam,hogy azt meg fogja próbálni.Levette a cipőt,játszott vele,hát gondoltam had csinálja abból nem lehet baj.Hoztam egy pohár ásvány vizet mire beértem a konyhából vissza a nappaliba (meg egy perc se telt el..) már kóstolgatta a cipőt.Hát mondom ilyen nincs,csak az enyém lehet ilyen nem normális,hogy a cipő talpnak esik neki..😅


Nem rég (2 év) kapott egy habos tusfürdőt.Ilyen kis kacsából lehet kinyitni..

Kért egy kicsit így nyomtam a kezére,és elment össze kenni vele mindent (🤣).Végül is azt le lehet mosni,gondoltam abból is mi baj lehet.Kb a 3.nyomás után hosszan nézte a habot,mondom nem finom.

Hát azzal a lendülettel meg is kóstolta,fintor,hideg rázás,lehányta a cipőmet.Azóta csak játszik vele,azt is inkább a kádban.😅

2022. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
1 marèk föld/fű, mèg hozzàtàplàlàs megkezdése előtt. Retkes vonatablakot megnyalta. Cicatàp, zsìrkèta, kavics, falevèl.
2022. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

3 gyerekem van, a lányom soha semmit nem vett a szájába, amint ülni tudott hosszú ideig válogatta pl a kavicsokat, eszébe sem jutott semmit bevenni. Na a fiam, ami a kezébe ér, az tuti a szájában köt ki.

Kavics, levél, homok, ág...estig sorolhatnám. A legundorítóbb, amit nem tudom h9gy került a kezébe...cigicsikk. Ráadásul a játszótéren, egy pillanat műve volt. Mikor köpte ki, kb majdnem elhánytam magam.

Minden pillanatban rajta a szemem, de így is megtörténik. Nem vagyok felelőtlen anyuka egyáltalán, óvónőként dolgozom, de nagyon rafkós a gyerek.

2022. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#1, hát a semmi is elég rendhagyó, az biztos. Reméljük, csak nem vetted észre ;) mert úgy tanultuk, a babák kóstolási késztetésének komoly evolúciós célja van, fontos a későbbi egészségük szempontjából.
2022. febr. 16. 13:18
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
hagyományos szappan
2022. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Gyanítom hogy a nyári fűlegelés közben bogarak is áldozatul eshettek. Egy gilisztát az utolsó pillanatban sikerült a kezéből kiszednem, kicsit hányingerem lett hirtelen.
2022. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Egy gilisztát vett egyszer a szájába, nem sikerült időben elkapnom a kezét. (Úgy próbáltam meg kiszedni minél gyorsabban, hogy egyben is maradjon. 😅)

A másik marékkal tömte magába a földet.

2022. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!