Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hajmeresztő dolgot...

Milyen hajmeresztő dolgot csinált már babátok, kisgyermeketek? Nevessünk egy jót!

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne összegyűjteni pár vicces történetet, hogy miket csinált kisfiatok, kislányotok. Akár babakorában, akár már nagyobbként.

Ez például a saját történetem: Anyukám átment a szomszédba a mamához, én olyan 4 éves lehettem, mire hazaért, kis kalapáccsal lebontottam a fal sarkát. Így utólag vicces, de akkor nem biztos, hogy az volt.

Nevessünk egy jót, írjatok!!


2009. márc. 19. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom kb. 9 hónapos lehetett, amikor úgy 5-6 percre egyedül hagytam a szobájában. Közben füleltem, de nem volt semmi gyanús hang. Mikor bementem érte a szobába tetőtől talpig fehér volt. Valahogy megkaparintotta a popsikrémet, amit csodák csodájára sikerült kibontania (néha még nekem se sikerült első nekifutásra) és az egész dobozzal magára és a szőnyegre kente. Volt vagy 30 deka benne))) A vállig érő hajából alig tudtam kimosni a zsíros krémet. Ma már 13 éves, de sikerült megörökíteni, így a fényképeken még most is jókat nevetünk.
2009. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban megettem a szórakoztatásomra felrakott krepp-papírokat, állítólag szépen kikentem magam;-)
2009. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos a hamutartót nyalogattam- szerencsére nem volt benne sok cucc. (ja, ez olyan 9-10 hós koromban volt)
2009. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a mélyhűtőt húztam ki a konnektorból így anyukámnak párszor ki kellett dobnia belőle mindent, nagyanyáméknál akik falunk laktak a csibékkel "játszottam"...sajnos pár nem élte túl. Hugom az ágyneműtartóban aludt, és ha anyáék bepánikoltak h hol van akkor sem válaszolt mert milyen vicces anya feje mikor már a rendőrséget akarja hívni:D:D
2009. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én elég rossz kölök voltam, legalábbis egy lányhoz képest.

ráadásul van egy nővérem is, úgyhogy együtt követtünk el sokmindent.

pl ő tartotta az olajkályha tetejét, én meg derékig lógtam benne és túrtam, anyunak az tűnt fel, hogy tök csöndben vagyunk. (ez a legnagyobb lebuktató jel) :D


nem tudom hány évesen megkopasztottam egy kamillavirágot és feldugtam az orromba, majd költöttem hozzá egy dalt, és azt énekelve mentem fel a lakásba. majdnem bevittek az ügyeletre. az utolsó pillanatban tudta anyu kiszedni.


minden nap valami sérüléssel tértem haza, és amikor a nővérem jött egyszer haza úgy, hogy vérzett a lába teljesen ki voltam akadva. másnap elmentünk oda, ahol történt az "eset", részletesen elmeséltettem a tesóval, hogy mikor futott neki, honnan ugrott el, hol esett el stb. akkorát taknyoltam, hogy öröm volt nézni, viszont nekem is lett vérzős seben és tök büszke voltam magamra.


(amúgy teljesen normális vagyok) :)


egyszer karácsony szentestéjén anyu megkért, hogy húzzam ki az égőket, én kihúztam de ott volt valami videójátéknak vagy minek a dugója, gondoltam ezt viszont bedugom akkor a helyére. az egész tömbben kiment az áram.


mindig hazavittünk valami állatot, egyszer csináltunk egy csigafarmot. votl egy nagy üres akváriumunk és abba belehordtunk több száz kisebb-nagyobb csigát. tök jól berendeztük nekik, volt ott fű, fa.. majd ezt meguntuk és elhatároztuk, hogy akkor most esni fog nekik az eső. locsolókannával hortuk a vizet, mire rájöttünk, hogy az akváriumban bizony megmarad a víz. onnantól az egész család csigákat mentett.


húú, így nagyon elsőre hirtelen ennyi jutott eszembe, az 3 éves unokaöcsém sztorijait reggelig tudnám írni. :)

2009. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám udvarában volt egy nagy feketeeper fa. Én 4, az öcsém 2 éves volt. Egyik nap szépen leültünk alá és én a lehullott eperszemekkel szépen kikentem az öcsém arcát. Tudni kell, hogy ezt nem lehet lemosni, mert megfogja a bőrt...anyukám hiába sikálta szegény, csak napok múlva kopott le róla:)))
2009. márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én olthatatlan rajongást éreztem a csodálatos, csíkos hátú krumplibogarak iránt, úgyh' nyáron majdnem minden hétvégén egész kolóniát cipeltem haza dobozban a panelbe. Persze gondoskodtam megfelelő mennyiségű burgonyalevélről is táplálék gyanánt. Pár nap alatt mindig kimúltak, de sebaj, jött az újabb hétvégi bogárszüret. Aztán egyszer nyitva maradt a doboz, és méltatlan körülmények között lebuktam.


De csempésztem haza kiscicát is tarisznyában, amit szüretkor a szőlőhegyen szedtem össze. 14 évig élt velünk.


Ja, és én is imádtam elbújni. Egyszer olyan kényelmes búvóhelyet találtam a présházban, h' elnyomott az álom. Nehéz lenne szavakkal leírni, h' milyen arcot vágtak a szüleim, amikor kócosan-gyűrötten előkúsztam. Addigra apám már a ciszternát is megjárta utánam kutatva.

2009. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bogaras törénetem nekem is van, igaz én mindig is irtóztam az izelt lábúaktól! Meg akartam szeretni őket így mondtam a barátnőmnek, hogy dobozba tegyen nekem cserebogarat! Hazavittem, meg akartam mutatni anyukámnak(aki szintén írtózott a bogaraktól) persze a kb.15 bogár szanaszét menekült a lakásba!:)))Anyumnak meg égnek állt a haja!:)))

Kisfiam meg kulcs mániás! Múlt nyáron játszott a kulcsommal! Persze a lakásajtó be volt zárva! Kint vagyok a teraszon(4.emelet) Erre jön ki a gyerek a kulcsal! Épp, hogy kimondtam neki, hogy vigye be mert leesik már repült is a kulcsom! Párom egy óra múlva tudott haza jönni én addig kisebb pánikrohamot kaptam!:)))

2009. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a bili -nem folyékony- tartalmát pakoltam ki nagy élvezettel a szőnyegre...
2009. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Együtt mentünk reggelente suliba tesómékkal mert apumék dolgoztak! Én 8-ba jártam az öcsém akkor 2.-ba! Pakoltam össze a sulitáskát, kimegyek a konyhába a szendvicsekért, öcsikém az asztalon ül a koneltor előtt, két drótra egy pici égőt kötött és be akarta dugni a konektorba! A szivem is megállt! Így már 15év után nevetünk rajta de akkor nem volt vicces! Neki voltak még ilyen wc-s húzásai mikor a szomszédnál a budiba bedugdosott vagy 40db kisautót, tetejére meg egy guriga wcpapírt!:)

Vagy mikor kifotózta fényképezőből a filmet,le lett teremtve, hogy ezt nem szabad mert a szülinapost akartuk fotózni! Erre 2hónap múlva megint a kezében a fotógé! Mondja neki anyum, hogy tudod nem, szabad, erre ő nyugi kiszedtem a filmet!(kihuzta a szalagot)

2009. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!