Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félek, hogy nem lesz szép a...

Félek, hogy nem lesz szép a babám?

Figyelt kérdés
Olyan hülyén érzem magam emiatt de félek tőle, hogy nem lesz szép a babám. Másnak is voltak ilyen gondolatai vagy velem van baj?
2022. febr. 16. 22:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Sosem merült fel bennem, valahogy sosem érdekwlt wz a szép nem szép dolog, gondolom ez olyanoknak fontos akiknek minden a látszat és ők is a saját szépségükel vannak elfoglalva. Én sosem voltam szép így sosem érdekelt.
2022. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Én nem vagyok elfogult.Az is hülyeség,hogy minden anyának szép a saját gyereke.Ez nem így van.A lányom pl.nagyon szép és nem csak szerintunk,mások szerint is.Mindig mondják az utcán,vagy akárhol járunk,hogy mennyire szép.Nem hiszem hogy illemből mondják,mert ha nem szép egy gyerek akkor nem mondok semmit,vagy max azt hogy de cuki.
2022. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
És ha nem szép akkor mi van? Baba szépségversenyre akarod vinni? Lehet, hogy gyereknek, vagy felnőttnek se lesz szép, ellenben lehet kedves, okos, segítőkész, az nem fontosabb?
2022. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Megnyugtató, hogy másnak is vannak ilyen gondolatai. 🙂

Nem, nem szeretném baba szepsegversenyre vinni. Mondhat bárki bármit, de szépnek lenne nem hátrány. Én elég csúnyácska gyerek voltam, láttam én is, hogy az vagyok és nem is érdekeltem soha a fiúkat általános iskolában.. Aztan 16 éves korom körül egyszer csak kikupalodtam. Nem vagyok egy bombázó most sem, de nem vagyok ronda. A férjem szintén nem egy szépfiú, de egy karakteres arcú jóképű férfi. Szépnek lenni jó, és én jót akarok a gyerekemnek.. Ennyire egyszerű. Persze szeretném ha okos is lenne, és kedves, meg jó fej.. De ezek többnyire rajtam is múlnak, hogyan nevelem.

2022. febr. 17. 12:51
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
12 én lattam már szerintem kimondottan csúny kisgyereket, mégis mindenki ajnározta, hogy milyen gyönyörű. A gyerekekre sokan mondják, hogy szépek, attól függetlenül hogy néznek ki.
2022. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!