Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félek, hogy nem lesz szép a...

Félek, hogy nem lesz szép a babám?

Figyelt kérdés
Olyan hülyén érzem magam emiatt de félek tőle, hogy nem lesz szép a babám. Másnak is voltak ilyen gondolatai vagy velem van baj?
2022. febr. 16. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jogos félelem, a babák többsége ugyanis nem szép :D Viszont attól, hogy egy ember babának ronda még lehet szép felnőtt és fordítva, semmit nem jelent a csecsemőkori ábrázat. Az emberek meg akkora kamusok úgyis, hogy ha neked lesz a legrondább babád a világon akkor is mindegyik azt fogja mondani, hogy gyönyörű, cuki és mivel te az anyja is annak fogod látni el is fogod hinni, aztán majd ha kitisztul a fejed pár év múlva, akkor a fotókat visszanézve döbbensz rá, hogy juj de ronda volt ez a gyerek, de már úgyis mindegy mert már nem baba.
2022. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

😂😂

Na igen ez a másik kérdés a fejemben, hogy én szépnek fogom látni tutira? Nagyon várom már és tudom, hogy hülyeség ezen gondolkozni, de valahogy mégis ott motoszkál a fejemben.. 😅

2022. febr. 16. 22:42
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el, akármekkora kis vörös lila krumpli lesz neked ott a világot fogja jelenteni. Ezen ne aggódj, csoda lesz!
2022. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Neked akkor is ő lesz a legszebb.
2022. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen biztos így lesz, köszönöm 😊

Nem tudom ki pontozta le az első válaszolót, szerintem igenis hasznos volt a válasza.

2022. febr. 16. 22:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első pedig tökéletesen leírta :D

Csodaszép lesz, aztán amikor pár hónap múlva visszanézed a képeket rájössz, így mégsem volt szép újszülöttként, de akkor már mindegy, mert addigra már szép.

Egyébként megértelek, én is gondoltam ilyenre. Felesleges volt :)

2022. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha belegondolunk, felnottek kozott sem mindenki szep. Lehet a ferjed pl. nekem kifejezetten ronda lenne. Te attol meg szepnek latod. A gyerekkel is igy lesz :)
2022. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Benne van a pakliban. Lehet, hogy még te sem fogod szépnek látni, nemcsak mások
2022. febr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Ne aggódj ez mindenkiben felmerül szerintem, kár tagadni :D Én is ezen paráztam, és mikor megláttam nem nagyon érdekelt, hogy egy ráncos kis lila törpe, olyan boldog voltam :)

Te mindenképp szépnek fogod látni a sajátodat nyugi!

2022. febr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Egy kezemen megszámolom, hány szép babát láttam eddig a több mint 30 év alatt. Attól hogy a szülei számára gyönyörű, másnak nem biztos.
2022. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!