Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha attól félek hogy...

Normális ha attól félek hogy nem lesz szép a babám?

Figyelt kérdés
Sziasztok,teljesen megrémülök magamtól hogy ilyen még csak megforduljon a fejemben,de mégis ott motoszkál a gondolat. Nagyon várom már hogy kibujjon és ugymond megismerjük,de szépnek fogok találni? Mivan ha kifejezetten ronda lesz? Vagy legyen akármilyen nekem szép lesz? Voltunk babamozin is egyébként...és nemtudom....:( szerintetek? Vagy ultrahangos képből nem lehet rendesen megállapítani?
2019. nov. 5. 16:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Ultrahangos képből nem lehet tudni. Nem tudsz valami rendes parát kitalálni? Szülés, betegségek, stb.? Ha nem szép, akkor nem szép, nem hiszem, hogy ez annyira fontos, pláne egy babánál, akinek hetente változik az arca.
2019. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%

Az uh.-n nem sok mindent látni.

Igazából nem tudom, hogy szépnek látja e mindenki. Én a saját babámat gyönyörűnek látom. De róla mondja is mindenki, hogy milyen szép arcocskája van. Nem tudom, hogy így is látják vagy csak udvariasak, de mindegy is. Nekem szép 🙂

2019. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2019. nov. 5. 16:40
 4/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ez a félelmem,küzdök ellene nem megy,és valamiét fontos más véleménye és nem akarom hogy a hátam mögött meg lerondázzák a gyerekem, és én sem aksrok úgy rágondolni hogy a szívem mélyén úgy gondolom hogy csúnya csecsemő :( de valószìnüleg akkor velem van a baj és beteg vagyok :/
2019. nov. 5. 16:43
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a képen torz és csúnya. Megnyugodtál?
2019. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azon idegeskedj, hogy ne derüljön ki valami súlyos betegség nála..
2019. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg nagyon cuki ezen a képen, olyan kis békés. Ne parázd túl. Hidd el, valami miatt úgyis le fognak szólni a hátad mögött, emiatt egy pillanatnyi kétséged se legyen. Aki szeret téged nem fog ilyet mondani a gyerekedről, aki meg nem, annak ne számtson a véleménye. Gondolj bele, mit fog érezni az a gyerek ha a saját anyja se látja szépnek? Mit okozol ezzel majd?
2019. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Pufi arca van,de egyáltalán nem csúnya. Gondolom nagy baba lesz.😊 Egyébként minden kisbaba aranyos. Mindegyikük különböző és különleges. Az én kislányomnak hatalmas orra volt az ultrahangon. Az apja elsírta magát, amikor meglátta mekkora.😂😂 Én nyugtattam, hogy ez csak egy uh nincs az orrával semmi gond, aztán megszülett egy cuki csinos aprócska orral. Sajnos mivel sürgősségi altatásos császárom volt így nem láttam jó pár óráig. Amikor megkérdeztem az apját, hogy milyen,hogy néz ki az első válasza az volt,hogy aranyos az orra. Nem mertem röhögni,mert nagyon nagyon fájt. 😂😅 Neked a legszebb lesz, akármilyen is.
2019. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Azt kell nézni, melyik része kire hasonlít. Én is izgultam, hogy nem szép, babának nem is volt átlag szépség, karakteres volt, de szerettem benne.


Egyébként sok babának van lapított orra és csúcsfeje, ami kikupálódik később. Ő lesz a te kis ufód apja szemével és a te hajaddal, vagy ilyesmi. Nekem cuki szögletes fejű kis indiánbabám volt sötét hajjal, vörösessárga bőrrel, pedig nekem vörös hajam van és rikítófehér bőröm és nagyon kerek fejem. Apjáé hosszúkás fej, barna bőr, szőke haj.


A gyerek nem ütött rám az elején, de ettől még szép volt a maga módján. Most már olyan, mint a mini másom más színekben. Sokat változnak, nem csak az átlagos a szép. Tetszeni fog, mert a szeretteid dolgaid fogod rajta felfedezni!

2019. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató,barátságos szavakat :)
2019. nov. 5. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!