Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit rontottam el? 8 hónapos...

Mit rontottam el? 8 hónapos tápszeres kisfiam pár napja nem akar reggel enni. Magához képest keveset eszik, de alig fogadja el. Fél 8- kor vacsorázik és reggel 6 kor kel. 240 ml helyett 130-at eszik kb.

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer annyival is jol lakik.Ne erőltesd!
2022. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy fogzik, front van, vagy éppen most elkezdte érdekelni a világ. Egyébként van valami oka, hogy még méred, mennyit eszik? Ha egészséges, szerintem csak felesleges stressz. Úgysem hal éhen; ha éhes, enni fog.
2022. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2es....értelmezz...tápszeres, látja a cumisüvegen, hogy mennyit evett, nem kell mérni...🤦‍♀️


Nálunk is volt ilyen időszak, elmúlt. Lehet fogzik vagy mást enne helyette. Én tejpépet adtam neki ilyenkor, azt nagyon szívesen megette.

2022. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 6 hónapos és kB 1,5 hónapja nem eszik rögtön ébredés után.

Este eszik, aztán felébred reggel 7-8 körül es ébredés után 1,5-2 órával eszik először 180 mili tápszert.

Előtte nekem sem eszik.

Én nem aggódom. Nem hal éhen

2022. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as: értelmeztem. Úgy értettem, miért kell rajta aggódni. Nyilván a nagyobb gyereken is látom, mennyi almát vagy szendvicset evett meg, csak nem izgulok miatta.

2-es

2022. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!