Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igazàn jó gyerekorvost keresek...

Igazàn jó gyerekorvost keresek, mert már mindenhovà elvittem a kislányom a problémával. Ötletek, nevek vannak nektek?

Figyelt kérdés

A kislányom 8 hónapos és egyszerre 60 mili lefejt tejet eszik meg. Azt is 3 óránként, îgy gyakorlatilag alig fél liter tej jön ki egy napra. Hozzátáplálás is nagyon kis mennyiségben megy, pàr falat az egész, és csak 2-3 étel van, amit hajlandó enni.

2850-nel szuletett.

Most 6900 g

Szeretnék konzultálni egy jó gyerekorvossal. Erdélyben élünk, már mindenhovà elvittem, de senki nem tudott segíteni. Csak mondják, hogy hogy kellene legyen. Ha tudtok segíteni tapasztalt jó orvost ajànlva, nagyon szépen megköszönném!


2022. febr. 21. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

A súlya rendben van, fèl èves koràra duplàzott, egy èves koràig ,,kell" triplaznia, ès jó ùton halad felè. Szopik is, vagy csak lefejt tejet kap? Ràgàs , szopi megy neki? Mozgàsa, èrtelme fejlődik? Egèszsèges èteleket kìnàlsz neki?

Lehet, hogy csak túlaggódod a dolgot.

2022. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem abszolút nincs szükségetek orvosra. Az én lányom 8 hónaposan 8 kg volt és elég duci volt. 7 kg teljesen normális a lányodnak.


Hozataplalas nekünk is nehezen indult. Nyugi, béke, szeretet. Nem kell orvos.

2022. febr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem ismerjük az erdélyi gyerekorvosokat:-(
2022. febr. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A súlya normális. Mi a probléma?
2022. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Magyarországon keresem a jó gyerekorvost:)
2022. febr. 21. 14:47
 6/15 A kérdező kommentje:
A probléma hogy 3 óra leforgása alatt 60 milit eszik, azt sem egyből hanem kortyonként órakig és szilárdat ha elfogad (bár legtöbbször nem fogadja el) akkor az egy pàr kiskanálnyi mennyiség és ez egy 8 hónapos fejlődő szervezetnek kevés
2022. febr. 21. 14:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mekkora összeget szánsz rá.
2022. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamit még is eszik, ha a súlya normális. Nem fogzik?
2022. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Születésétől kezdve rossz evő ( vagy én rontom el??) de ahogy nő, úgy egyre látványosabban rossz.

Attól nő hogy 3 óránként fejek 60 milit, ezt a következő evésig megillogatja (tápszert sem fogad el semmilyent pedig vag 5 fajtát próbáltam) és ha jó napunk van, akkor a rizses zöldségkrémes hipp-ből megeszik egy fél üveggel. Mást hiába kínálok, szóba sem jöhet.

Mindjàrt 8 hónapos.

Létezik, hogy ennyire kevéssel fejlődjön?

68 centi és 6900 g most. 52 cm vel született.

Vagy lehet, hohy én kényeztetem el, rontom el?

2022. febr. 23. 05:59
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindegy az összeg, csak ne azt halljam, hogy hát igy meg úgy kéne legyen.. hanem konkrétan: ez a helyzet emiatt alakult ki, és ezt kell tenni, hogy javuljon. Ilyen mondatért bármennyit kifizetek
2022. febr. 23. 06:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!