Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igazàn jó gyerekorvost keresek...

Igazàn jó gyerekorvost keresek, mert már mindenhovà elvittem a kislányom a problémával. Ötletek, nevek vannak nektek?

Figyelt kérdés

A kislányom 8 hónapos és egyszerre 60 mili lefejt tejet eszik meg. Azt is 3 óránként, îgy gyakorlatilag alig fél liter tej jön ki egy napra. Hozzátáplálás is nagyon kis mennyiségben megy, pàr falat az egész, és csak 2-3 étel van, amit hajlandó enni.

2850-nel szuletett.

Most 6900 g

Szeretnék konzultálni egy jó gyerekorvossal. Erdélyben élünk, már mindenhovà elvittem, de senki nem tudott segíteni. Csak mondják, hogy hogy kellene legyen. Ha tudtok segíteni tapasztalt jó orvost ajànlva, nagyon szépen megköszönném!


2022. febr. 21. 00:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Heim Pál kórházban működik evés-alvás ambulancia, viszont nehéz bekerülni. De megpróbálhatod
2022. febr. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A súlya az jó. Szopni egyàltalàn nem szopott sose? Akkor az izomtónusàval lehet gond. Vagy valami taktilis èrzèkelèsèvel.
2022. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szopizik de csak elalváshoz, és a teljes àtalváshoz is. És néha, ha van kedve akkor kiüriti szopival az anyatejet. Azért fejem, mert ha bealszik, akkor nem szívja ki, és hogy tudjak fenntartani egy bizonyos tejtermelést - szerintem ha ràhagynám, elapadna, viszont tápszert nem fogad el. Nyilvan elfogadná ha nincs mas, de azt a pár napot sirással nem kívánom.

Igy visszaolvasva olyan, mintha egy kis zsarnokom lenne😂😂 de nem hiszem hogy pár hónaposan ennyire tudatosan kibabrálna velem, vagy ennyire ragaszkodna szokásokhoz. Inkább valami más van a háttérben. Erre keresek egy hozzáértő szakembert vagy olyan anyukát, akivel egycipőben járunk

2022. febr. 24. 22:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Az èrtelme, mozgàsa jól fejlődik?
2022. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kúszni tud, de kénylemes, ha nagyon érdeklina tárgy, akkor azért elkúszik bármilyen messze.

Csak nem minden érdekli ennyire:))

Sokat kéri, hogy húzzam ülő majd abból álló pozícióba - nem tud önállóan ülni. A fenekét kidobja oldalra, és könyököl.

A nuna leaf tipusú pihenőszékből felül (kb 120 fokos szögben fekszik benne)

Szerintem értelmes, nyitott, mosolygós kislány. Hangosan kacagni csak ritkán szokott (lehet nem vagyunk elég viccesek neki) de mosolyogni állandóan. Kukucsos játék megy neki, élvezi.

8 hónapos lesz 5 nap múlva

2022. febr. 25. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!