Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet egy gyereket...

Szerintetek lehet egy gyereket/babát túlségosan szeretni? Ti hogy írnátok le amit éreztek a babáitok iránt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahol más egy teljesen tehetetlen magáról nem tudó csepp kisbabát szeretni és dajkálni,friss anyukaként,és más már kicsit belefáradva,egy határokat nem ismerő 2 évest szeretni,aki egy nap 60-szor kiborítja vmivel az embert,és még csak véletlenül sem ül meg az ember ölében 5 percig sem.Persze,ugyanaz a szeretet,és akkor is szereti egy anya a gyerekét,ha rossz fát tesz a tűzre,mégsem olyan túláradó,határokat nem ismerő "babusgató" szeretet,mint a legelején volt,inkább mélyen gyökerező,de józan és megfontolt.Legalábbis nálunk ez így volt/van,megint másnak ez éppen fordítva van,és szinte idő kell neki,h szülés után megszeresse a babáját.Én azonnal túláradó szeretettel viseltettem irántuk.
2011. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leírhatatlan... 15 hónapos, igazi huncut kis rosszaság, imádom!!! Nem számít, ha rosszalkodik, akkor sem tudok rá haragudni, azt hiszem én túlságosan szeretem, de nem tudom másképp. Sokszor csak nézem, ahogy játszik, jön-megy és teljesen elérzékenyülök, annyira szeretem!
2011. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 éves a fiam, pont fordítva érzem mint az első válaszoló :)

napról napra jobban beleszeretek :))) földöntúli... :)

amikor hisztizik akkor hátat fordítva számat kétkézzel befogva röhögök, annyira édesen adja elő, amikor meg a bünti miatt sír, könnyesen mosolygok, egyszerűen leírhatatlanul imádom :)

2011. nov. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mérhetetlenül szeretem, ha kell bármit megteszek érte! 4 hónapos a lányunk, de nem fojtom meg a szeretettemmel..

Tudja, hogy ott vagyok ha kellek. Ő is egy ember, nem pedig egy tulajdon, akit ölelgetni kell egész nap meg puszilgatni..

Sokkal jobban esik neki, ha simogatom a hátát mikor alszik, vagy ha játszunk, akkor nevetek és kacagok neki.

2011. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok mint az utolsó válaszoló!Ahogy növekszik a picim (most 14.5 hós)egyre jobban imádom:)))Most ott tartok,hogy nem tudok egyszerűen betelni vele:)ahogy egyte okosabb ügyesebb:))

Ő AZ ÉRETELME AZ ÉLETEMNEK!!!De szerintem a legtöbb anyuka így van ezzel.

2011. nov. 19. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!