Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kapjon inni a babám a...

Mit kapjon inni a babám a főzelék, gyümölcspüré, tejpép mellé?

Figyelt kérdés
Egyáltalán kell mindegyik mellé innivalót is adni? Ha igen, akkor mennyit?
2008. dec. 16. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lányom minden étkeze´shez kap inni.Gondolom te is fogyasztasz folyadékot a eszel...

Rebeka 100%-os almalevet kap forralt vízzel hígítva.

2008. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én közben is kínálgatom, meg a végén is,de általában akkor nem iszik,csak közben,mindig vizet iszik a picim,valahogy azt szokta meg.De egész nap kínálgasd,mindig egy kicsit,lehet két étkezés között is,én lányom akkor is iszik ha felébred.

Hogy mennyit az babafüggő,csak ne menjen az evés rovására,ezért jó a víz,azt bátran ihat,nem vesz el az étvágyát.Én lányom egy nap mac 60 ml-t iszik,sajnos mert ihatna többet is,de nem kér.

2008. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, ha csak forralt és lehűtött vizet kap. Mi 15 hósak vagyunk és váltva kap babateát, higított gyümilét és éjszaka csak sima vizet.
2008. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
bébi tea vagy gyümölcslé egy kicsit hígítva. De legjobb a sima víz forralva vagy babavíz.
2008. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Még csak 5 hónapos a kisfiam, lassan elkezdjük a hozzátáplálást, ezért kérdéztem.
2008. dec. 16. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan babagyümilé és tea is, ami 4 hós kortól adható. Mi kb 5-6 dl folyadékot iszunk egy nap.

15 hós anyuci

2008. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk 8 hónaposak, az én fiamat nem tudom rávenni az ivásra se itató pohárból, se cumisüvegből. Hat hónapos koráig csak cicizett és ezért most is csak onnan hajlandó inni. Ha újra kezdeném, akkor én korábban elkezdeném, legalább anyatejet adnék neki más "csomagolásban". De ez lehet, hogy csak nekünk megy ilyen nehezen. Enni amúgy szépen eszik, bár az se volt egyszerű kezdetben.
2008. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baba vizet vagy forralt vizet.
2008. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!