Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány alkalommal viszi...

Ki hány alkalommal viszi sétálni fél évnél kisebb babáját egy nap?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Napi egyszer
Napi kétszer
Kettőnél többször
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2x de nem a babához igazodunk ebben a kérdésben, hanem a kuytához.
2022. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Egy nap? Van hogy hetekig nem megyünk sehová
2022. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2x vittem, de magam miatt. Nekem kellett a friss levegő és a séta (panelban lakunk). Nagyok aludt kint, de simán el volt a lakásban is.
2022. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Esetleg a kutyát _viszem_ sétálni.

A babámmal sétálni _megyek_, ha nincs elintézni valónk aznap, akkor csak egy hosszabb sétára. Ha akad intézni való, akkor 2x is kimozdulunk aznap.

2022. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, köszönöm a válaszod. Mivel még nem tud járni értelemszerűen viszem, vagy hordozókendőben, vagy pedig babakocsiban. Aki szeretné, az így is megérti a kérdést. Sajnálom, hogy a szóhasználat szúrja a szemed.
2022. márc. 2. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ekkora korában babakocsiban aludt napközben (kb. 3-tól 15 hónapos koráig), szóval eleinte 3-4, majd 3, majd 2 séta volt.
2022. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1, de azért is küzdenem kell. Nehezen indulok el itthonról. Mióta rájöttem, mennyire szeret hintázni (hordozókendővel beülök vele vagy fészekhintába átrakom a kocsiból), jobban megy, mert van egy konkrét úticélja a sétának.
2022. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Napközben csak babakocsiban hajlandó aludni 🙈 De van teraszunk, szóval ha jó az idő akkor kitolom, a déli nagyszundijára.

Estefelé meg elmegyünk sétálni a faluba még fürdés előtt.

2022. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld. Én is minden nap egy órát sétálok vele, illetve ha a férjem haza ér munka után világosban, akkor még egy rövidebb sétára elmegyünk.

Sajnos ez hetente csak pár alkalom, ezért felmerült bennem, hogy az egy óra séta nem kevés-e.


6-os, hogy tudsz leülni a hordozókendővel? Nekem nem sikerül soha kiviteleznem 😄. Pedig jó ötletet adtál, itt is van egy fészekhinta a parkban.

2022. márc. 2. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:
2-3szor, hol így, hol úgy 😊
2022. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!