Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló édesanyák! Hogy...

Egyedülálló édesanyák! Hogy viselitek a nehéz éjszakákat?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok az 5 hónapos babámmal, akinek mostanában kezdett el jönni a foga.

Nappal nincs semmi baj, de az éjszakák borzasztóak. Mindig éjjel kezd el ordítani a legjobban, én pedig sírok vele együtt, totál kétségbeesem ilyenkor. Nincs senki akinek szólhatnék, magamra vagyok utalva, és úgy érzem kevés vagyok ehhez. Nem tudom kezelni a helyzetet, és mindig félek, hogy valami nagyobb baja lesz, mert gyakran elvörösödik a feje az intenzív sírástól.

Van itt sorstársam? Hogy bírjátok?


2022. márc. 2. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Ha ennyire fáj neki, miért nem adsz neki fájdalomcsillapítót? Flamborint, nurofent? Valamit?
2022. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen adok neki, úgy adom ahogyan az orvos mondta.
2022. márc. 2. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egyedülálló, viszont így is sokat vagyok egyedül a babával, szintén 5 hónapos. Férjem munka miatt gyakran van külföldön. Nekem a nappalok sem a legkönnyebbek, pláne ha alig akar aludni és nyűglődik egész nap. Néha olyan jó lenne egy nagyszülő legalább aki megfogná 30 percre míg leülök szusszanni.
2022. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!