Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért remeg a 3 hónapos baba?

Miért remeg a 3 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Főleg izgalmi állapotában vagy ha már fáradni kezd mindig remegnek a kezei és nagyon rugdalózik. Ilyenkor picit megijedek, tanácstalan vagyok. Ez még az éretlen idegrendszerének tudható be? Másnál volt ilyen, elnövi?

2022. márc. 4. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj a gyerekorvosnak! Valamint videózd is le jól láthatóan! LEHET epilepszia jele is.
2022. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Normál esetben nem remeg.
2022. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
EEG vizsgálaton már volt, de nem találtak epilepsziára utaló jelet. Ezért nem értem miért csinálja, de tényleg csak ezekben az állapotokban amit írtam. Gondoltam másnak van esetleg tapasztalata, de hétfőn felhívom a dokit azért.
2022. márc. 4. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az EEG jó lett, az jót jelent.

Biztos fogják írni, hogy az éretlen idegrendszere miatt van. De minden babának éretlen az idegrendszere. Lehet, hogy nála így jön elő az izgalom.

2022. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!