Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megérzi egy pici baba, hogy...

Megérzi egy pici baba, hogy az anyja dohányzott?

Figyelt kérdés

Egyik rokonomnak van egy pár hetes pici babája. Terhessgée alatt is dohányzott, nem tudta senki sem lesbeszélni, és a szülés után is szíja a cigit, most még intenzívebben (állítólag hamar lefogy tőle).

A leginkább az zavar, amikor úgy adja a gyerkőc szájába a cumit, hogy előtte ő is bekapja és lenyalja, és nem is zavarja, hogy előtte éppen cigizett. Ha szólok, megsértődik, mert neken nincs babám, és ugysem értek hozzá.

Igazából a gyereket féltem.


2008. dec. 16. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne érezné! Ráadásul ha szoptat és úgy cigizik, belemegy az anyatejbe...
2008. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Én pedig sajnálom a gyereket. Jó hülye az anyja. Megérezni megérzi, neki az az anyaszag, a cigis. Soha nem tudja meg, hogy az milyen is az igazi anyaillat valójában. Ő a cigisre fog bukni...pár hetes és cigizik a nő.. megáll az eszem.. hülye qrva! bocs...
2008. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
A baba biztosan érzi a szagot, ízt, de neki ez nem hinném, hogy kellemetlen. A tejbe én is úgy tudom, hogy bekerül és ez nem előnyös, de, ha a barátőd letenné hirtelen a cigit, akkor lehet, hogy mint én is voltam hetekig ön és közveszélyes hangulatba kerülne, ami nem biztos, hogy előnyös egy pár hetes baba mellett, az se jó a babának. Neki kell ezzel megharcolnia és nem könnyű.
2008. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Én nem dohànyzoként se venném a szàmba a cumit,és adnàm ugy oda egy pici babànak.

Hàt akkor miért kell sterilizàlni egyàltalàn`?

Nem értem.

Az hogy ö ugy csinàlja,az ö dolga,ö az anyja,te sajnos nem szolhatsz bele,csak véleményed lehet.

Szomoru az ilyen eset,de ebböl kell tanulni.

2008. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Elég szomorú hogy a barátnőd így bábik a babájával és semmit sem tehetsz ellene.a cigit biztos hogy érzi a baba is és olvastam minden káros anyag átmegy a tejbe sőt még 3X több káros anyag mint amit az kap aki elszívja a cigit.Na meg hogy lenyalja a cumit azzal egy csomó bacit átjuttat a babának még ha az anyja is pláne ha bagózik is.
2008. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!