Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Minden tanács/ötlet jól jön!

Figyelt kérdés
5 hónapos kisfiam tegnap dél óta nem fogadja el a tápszert.Viszont tejem nincs annyi,hogy elég legyen neki.Délutánonként kevesebb a tejem annyira,hogy pótolni kell,és az éjszakai evések közül(kettő van)az egyik teljes mértékben táp.Már délután kezdődött,hogy nem kérte.Hajnalban pedig inkább nem evett,csak ivott,csakhogy tápszert ne kelljen...Reggel mielőtt elkezdtem etetni kíváncsiságból megkínáltam tápszerrel,és most is csak sírt tovább,de nem fogadta el.Most mit fog enni,ha ismét nem lesz tejem?Ja,és hozzátáplált baba már lassan egy hónapja,és abszolút nem "válogatós".
2010. szept. 13. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet jön a foga! Nálunk akkor nem fogadtam el a cumisüveget mikor jött a foga, addig tejpépet kapott, de utánna vissza állt mikor kijött a fog és megint megitta a tápszert!
2010. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is,hogy a fog az ok(mert bújik),de megdőlt az elmélet,mert a tejet is üvegből kapja,és azt elfogadta(csak kevés volt ugyebár).
2010. szept. 13. 08:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos azt mondta, hogy próbáljak ki egy másik tápszert a Humana baby fitt....ezt minden baba állítólag szereti, mert nagyon fini. És tényleg szerette a kisfiam. Én kipróbálnám a helyedbe. Mert van olyan baba aki "ráun" a tápszer ízére és ha másikat érez azt elfogadja!!!

De ha ez sem akkor lehetséges, hogy a foga, mert hallottam, hogy akkor sem nagyon akarnak enni. De nekünk még nincs kinn fog....:-(

2010. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert adsz neki?
2010. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt!!Emlékszem a fiam 6hónaposan csinált ezt!!3féle tápszert vettem de egyik sem kellett mire a védőnő mondta lehet a cumis üveg a baja!!Na azt is lecseréltük és úgy evett mint egy kis angyal!
2010. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A tápszerváltás lehet,hogy beválna?Ezt is igen sok idő volt,mire kikísérleteztük.Volt amit nem szeretett,volt amitől nem tudott wc-ni,szóval... Végül a Milupa komfort lett a befutó.Hetek,sőt megkockáztatom,hónapok óta megfelelt.
2010. szept. 13. 08:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Na a cumisüveg cserét kipróbálom.Ez eszembe se jutott.Mert más a tejes,és a tápos üvege,meg a cumi is rajta.Bár eddig ez is így volt jó.
2010. szept. 13. 08:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a HA tápival volt baj. Amit adsz neki az HA-s? Sajna az összes HA-s olyan keserű, hogy iszonyat. Nálunk utána a Beba jött be, sajna kísérletezgetni kell, mert a babák ízlése nagyon hamar változik. :(
2010. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!!Én írtam a cumisüveg cserét!!Nálunk a Teás és a teje volt más cumi!!És aztán ugyan olyan üveget vettem neki mint a teás akkor már evett rendesen!!
2010. szept. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Mellesleg én is ajánlom a cumisüveg cserét, ha már a tápcserén túl vagytok. Az AVENT a legjobb. Igaz nem olcsó, de mindent kibír, a cumi is gumi helyett szilikonból van, és nem veszi át az ízeket. Próbáld ki!!!
2010. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!