Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja a lábának? Nagyon...

Mi baja a lábának? Nagyon aggódom ennek ellenére, valakinek valamilyen ötlet, tanács? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete sántit a bal lábára a 16 hós kisfiam, voltunk orvosnál végig röntgenezték, megvizsgálták stb, de semmit nem találtak. Most Cataflamot kell szednie, fájdalomcsilapításra.
2010. júl. 20. 22:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
cataflamot kell szednie de nem küldtek tovább vizsgálatokra? neurológiára, érsebészetre szerintem mindenképp el kéne még menni, de biztos van más terület is, amit ki kell ilyenkor vizsgáltatni
2010. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én lányomnál is volt ilyen,neki előtte 1-2 napig hasmenése volt,majd utána az egyik lábára sántított vagy 1-2 hétig... Nekünk azt mondták,hogy valami vírust szedett össze és az húzódott rá az ízületeire.Szintén Cataflamot kellett szedni.Ja és neki nem röntgenezték,hanem ultrahanggal nézték meg.Remélem nálatok is "csak" erről van szó! :)
2010. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem volt előtte beteg hála istennek, csak vagy 2 napja van megfázva.Tovább viszem én is mert ez nem hagy nyugodni.Lehet buta kérdés de fogzástól nem lehet ilyen eredetű fájdalom?Hasmenése van a fogától reggelente.
2010. júl. 20. 22:37
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges inkább mégiscsak az,hogy nem a fogzástól van a hasmenés,hanem neki is valami vírustól!? Szerintem inkább ez a valószínű,mert a fogzástól nem sántulna le...
2010. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Lehet benne valami,de az orvosunk nem igazán törődik vele:(

Ezért muszáj valamit tennem.

Hová vigyem szerintetek először?Ortopédia?

Neurológia?

Beutaló kell-e?

2010. júl. 20. 22:42
 6/20 anonim ***** válasza:

Merre laktok?

Mi a Madarászban voltunk vele,írt a dokinőnk beutalót,de úgy emlékszem nem kértek.Szerintem mindenféleképpen vidd el valamelyik gyerek kórházba és nézesd meg.

2010. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok a Gyekbe tudom vinni(B-A-Z Megyei Kórház) ahol ma is voltunk.Vagy esetleg magánra.
2010. júl. 20. 22:52
 8/20 A kérdező kommentje:

UH-al mutatták ki nektek a gyulladást?

Azt melyik osztályon keressem?

2010. júl. 20. 22:54
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Közben előkerestem a papírokat,amiket akkor adtak...

Szóval az ügyeletes sebészetre kellett bejelentkeznünk,és az a doki küldött át a csípőízület ultrahangra.Ha teheted,inkább vidd el magánhoz,hogy megnyugtasson.

De amúgy mit mondtak neked,hogy mitől van ez?

2010. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem tudják :S

Nem látnak semmit,igy várjak.Na könnyű mondani.

Nagyon rossz látni ahogy biceg a picim :(

Köszönöm a segitséged,elviszem magánhoz.

2010. júl. 20. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!