Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindíg is gondjaim voltak a...

Mindíg is gondjaim voltak a székeléssel. Most végképp nem akar sikerülni többnyire (pedig még csak a terhesség elején vagyok) Káposztalé, koviubi, szilvalekvár, zöldségek, tejtermék, glicerinkúp, esetleg Guttalax ( néha? ) Más ötlet-tanács?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Tömjed magadba a magas rosttartalmú ételeket. Rengeteg gyümölcsöt. Egyél minden reggel müzlit sok gabonával és zabkorpával dúsítva, natúr joghurttal.

Nekem ezek váltak be, remélem, neked is segít!

27 hetes sorstárs

2008. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a dokim a Nagymama lekvárját javasolta, vagy narancsot tejjel. Esetleg van még a Laevolac szirup, azt is lehet terhesen használni, bár én még nem próbáltam, Én a Guttalax cseppet használom néha, de csak pár cseppet. Üdv 25 hetes kismama
2008. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem irtad, hogy bármelyiket a felsoroltakból kipróbáltad-e.

Nekem csak a glicerinkúp segít(ett), semmi más.

2008. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát.. próbálkozom mindennel.. A glic.kúp nekem is segít, de nem tudom, szabad e napi szinten például??
2008. aug. 6. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem segitett,amit felsoroltál azt már én is kiprobáltam,plusz még mástis,de semmi.Ami bevált az a guttalax csepp volt,van.34 hetes vagyok,de most még rosszabb a 3dik trimeszterben,majd lehet neked is ez lesz.Szörnyű,komolyan.Ki vagyok tőle teljesen.Sok folyadék,dinnye,ezek jok nekem is.Probáld ki te is.Szia
2008. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát... nem tudom nálam hogy lesz ha már most ennyire nehézkes. Gutalaxbol hány cseppet, és milyen gyakorisággal szedsz? Nem veszélyes?
2008. aug. 6. 17:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Mégegy kérdés: Az Elevitről is hallottam hogy fogós. Szerintetek? Érdemes mást szedni inkább?
2008. aug. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!