Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gond ha így mászik ?

Nem gond ha így mászik ?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos, 2 hete kezdett el mászni, viszont nem túl szabályosan és nem tudom ez gondot jelent e.

Elindul négykézláb, az egyik lábát szépen rakja maga elé viszont a másik lábával nem ereszkedik térdre hanem kinyomja, a talpán áll és mint egy kis hadirokkant vonszolja magát 😃😅 bocsánat nem tudom máshogy elmagyarázni

Csinalt már jó pár lépést szabályosan de leginkább kinyomja magát a jobb lábával

Ez így normális?


2022. márc. 13. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ezt csinálta, felvettem videóra és elküldtem dévényesnek, hogy mi a véleménye.. 2 kezelés kellett neki és az, hogy otthon korrigáljam a mászását.

(Vicces volt, de másztam utána és folyton a lábát igazgattam😅)

2022. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, elvinném én is dévényeshez. Fontos a szabályos mászás a későbbiekben.
2022. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!