Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A coli comfortnak van valami...

A coli comfortnak van valami mellékhatása?

Figyelt kérdés
3 hetes babám elég hasfájós és eddig csak Biogaia-t kapott, gondtam kipróbálnám a Coli Comfort cseppeket is egy barátnőm javaslatára, de nem találtam róla sok mindent a neten. Aki használta tapasztalt valami mellékhatást? Egy kérdezőnél olvastam hogy a babája nehezebben tudott tőle kakilni. Valakinek van még hasonló vagy más negatív tapasztalata? Esetleg a benne lévő glükózszirup vagy a szacharóz okozhat gondot? Remélem nem gond hogy ilyen cukros :/

2022. márc. 18. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi használtuk, semmi mellékhatást nem tapasztaltam, viszont használni sem használt sajnos a pocakfájásra.

Sőt igazán semmi sem használt, csak az idő. Pedig próbáltunk Espumisan babyt, Infacolt, BioGaiat, Coli Comfortot is.

2022. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sokáig használtuk, fél éves volt a lányom, mire szépen leszokott róla, a hozzátáplálással lett jobb a hasfájás is. Nem tapasztaltam mellékhatást.
2022. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.5 hónapja használjuk, semmi mellékhatást nem vettem észre, és nekünk amúgy bevált, nem termelt elég enzimet magától szegény. Most vagyok rajta hogy kivezessem, mert már 3 hónapos elmúlt.


Pár csepp kell csak, na meg az anyatej/tápszer is tiszta cukor (csak ugye laktóz, ezért kell a csepp...) szóval nem az az étkezésenkénti pár cseppnyi glükóz fog a gyerekben valamit elrontani (szó szerint csepp a tengerben kb).

De vedd meg, próbáld ki, ha segít, boldogság van, ha nem, akkor kidobod.

2022. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!