Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyek?...

Milyen babakocsit vegyek? Nagyon tanácstalan vagyok. Nektek mi az ami bevált? Márka?

Figyelt kérdés

Multifunkciós babakocsit szeretnénk, tehát aminek van mózes része, sportkocsi része meg hordozható autósülés része. Már zsong a fejem a sok keresésben, ha úgy érzem megtaláltam az igazit, akkor tuti valamelyik fórumon azt olvasom, hogy túl nehéz/nem jók a kerekei stb. stb.

Néztem már a Gracot a PregPeregot, Espiroto stb.

A lényeg, hogy ne legyen nagyon drága, max 70.000 Ft, és persz HASZNÁLT is lehet.


2010. szept. 13. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2010. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt én is megtaláltam.

Azért még várnék tapasztalatokat, tanácsokat.

2010. szept. 13. 18:14
 3/16 anonim ***** válasza:

ha leírnál még néhány szempontot az segítene...

nem tudom pl hogy tetszik-e az a fajta multifunkciós, aminek a sport részének a háttámláját nem lehet dönteni fügetlenül az üléstől.Ez nekem nem jön be, mert mikor hátrahajtod, akkor a baba lába is emelkedik...

De vannak olyanok, amik multifunkciósak, és dönthető majdnem vízszintesig a sport rész, na azokat is néztem, az meg azért nem tetszett, mert a sport részt nem nagyon lehet kicsire összecsukni, így baromi nagy helyet foglal a csomagtaróba a váz mellett...nagyobb mintha egy nagy babakosit vennél...


Én kompromisszumot kötöttem, mert én is kezdtem bezsongani:)Nagy, nehéz kocsink lesz valószínű, viszont új, egyáltalán nem drága(64.000), minden benne van(textil mózes, hordozó, pelenkázó táska pelenkázóval, esővédő, szunyogháló, lábzsák), strapabíró, mások véleménye alapján, bolygósítható kerekü.

Tényleg nem találtam olyat, ami tökéletesen minden szempontnak megfelel, így azt néztem mi a legjobb a kicsinek.Ebben a kocsiban még jövő télen is, mikor 1 éves lesz kényelmesen el fog férni.

Küldök azért egy linket ha érdekel:

[link]

az oldal alján van egy csomó szín, amiből lehet válogatni.

Igaz nem márkás a kocsi,de sokaknak van ilyen, legalábis a környékünkön.

2010. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van:

[link]


Első gyereknél 3 babakocsit fogyasztottam, egyik sem volt az igazi. Aztán megtaláltam ezt, már 1 éve használjuk és nagyon szeretem!

A kategóriájában talán a legkönnyebb, a baba jól elfér benne (a mózest fél éves korig tudtuk használni, a hordozót még most is (1 éves a gyerek) és még nem lóg túl a feje a hordozóból, tehát biztonságos), kicsire csukható.

2010. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok.

Városi kocsinak kellene, nagyvárosban lakunk. Magasföldszinti a lakásunk, tehát kb. 6-7 lépcsőfokot kell fel- és levinni.

Hát ilyenekre gondoltam én is, hogy most dönthető meg nem dönthető, mi kényelmes a babának, olyat is hallottam, hogy sok babakocsinak szűk a mózeskosár része stb. stb.

2010. szept. 13. 18:22
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez az ami minden szempontból megfelel, kivéve hogy kicsit nehéz és nagy helyet foglal.

[link]

Hordozó nincs hozzá, nem is akartam, mert külön 10-15ezerért lehet kapni, valamint babakocsiba ugyse szeretném berakni, mert nem túl jó a baba gerincének

2010. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, mi vidéken lakunk, rosszak az utak, így nekünk nagykerekű kell.

Ha városban laknék, mások lennének a szempontok, ja és azt elfelejtettem hogy télen a nagy hóba is könnyű lesz tolni.

Boldog babavárást,.

24hetes kismama

2010. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én a Chipolinos anyuka vagyok.

Szerintem nagyon jó, ha a vázra rátehető a hordozó is, mert ha pl. kocsival megyünk, és csak pár percre beugrunk mondjuk a boltba, akkor nem kell a hordozóból átpakolni meg vissza. És azért nem mindegy, hogy cipeli az ember a 10-12-15 kilós hordozót, vagy csak tolja könnyedén.


A másik, hogy én is idegenkedtem kicsit ettől az egyben dönthető üléstől. De a gyerekem imádta első perctől fogva, vigyorgott, mint egy kosár retek, mikor átültettem a mózesből az ülésbe. És hatalmasakat alszik így is, feltett lábakkal. (Nem kevesebbeket, mint az első lányom a teljesen vízszintesre dönthető kocsikban.)

2010. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem olyan babakocsim van eladó amit a 18:19-es válaszadó írt! Alig használt, még garanciális! Ha érdekel írj privát e-mailt!

Egyébként én is erre a babakocsira szavazok.

2010. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszol! Érdekel a babakocsi! Mindenképpen írnék Neked, de nem tudom, hogyan kell privát emailt írni:( Esetleg ha Te tudsz Nekem akkor jelentkezz kérlek!


Köszönöm!

2010. szept. 13. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!