Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermeked hogyan viselte a...

Gyermeked hogyan viselte a füllyukasztás?

Figyelt kérdés
Fülbevalóhoz? A szülés után ha kérem bent megcsinálják?
2010. szept. 13. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a 3 hós oltás után lehet fület lyukasztatni/lővetni!Az én kislányomnak lőtték a fülét nem lyukasztották, és gyors volt!Kb. 1-2 percig sírt csak! És utána sem volt vele gond!Olyan fülbevalót lőtt be a doktornő amit nem kellett kenegetni meg forgatni! csak amikor cseréltük ki 6 hét után az új fülbevalót alkoholba kellet mártani!
2010. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nálunk megcsinálták volna bent, de én 3 hónapos korában csináltattam meg. Sírt, mikor lefogtuk, nyilván fájt is neki, de kb 10mp múlva már el is felejtette.
2010. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szeretném még ,megcsináltatni neki bent.
2010. szept. 13. 18:40
 4/10 anonim ***** válasza:
nekünk nem engedték benn,1 hónapos korába mentünk vissza,akkor lőtték,kicsit sírt,de csak kb fél percig.
2010. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem májusban megcsinálták,még akkor mielőtt hazajöttünk a kórházból.Akkor volt 5 napos a drágám,szinte aludt mikor lyukasztotta a csecsemős nővér.Nem bántam meg,semmi gond nem volt a fülbevalóval,soha nem piszkálta,nem gyulladt be neki.Most 4 hónapos.
2010. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi lövettük, van egy csajszi, aki kijön házhoz. Az apja fogta a kezében, a csajszi kilőtte neki, kislányom kb egy percet sírt. 3 hetes volt, semmi gond nem volt a fülbevalóval, nem gyulladt be, nem fájt, nem volt érzékeny.
2010. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kislányom 19 hónapos volt amikor kilövettem a fülét.Az elsőnél volt egy kis pityergés, majd megnézte a tükörben gondolom tetszett amit látott mert tartotta a másik fülét is:)

Azóta is minden nap mutogatja mindenkinek:)

2010. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi 3 hónaposan csináltattuk, picit sírt, de inkább csak azért, mert le kellett fogni (egylébként folyton mozog) és az (nyilván) nem szereti.
2010. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindkét lányomnak már a kórházban kilyukasztattam a fülét. Egyik se sírt, szinte észre se vették. A csecsemős nővért megkérdeztem, melyiket ajánlja inkább a szúrást vagy a lövést: a szúrást mondta. Ettől nem ijed meg a baba, nem kapja el a kis fejét, így biztosan egyformán sikerül. Emellett rögtön a saját fülbevaló kerül a fülükbe... Egyiknek se okozott semmi gondot a fülbevaló, soha nem piszkálták, természetes volt, hogy ott van. A legtöbb kórházban megcsinálják, ha megkéred a csecsemősöket... van, ahol még fülbevalót is árulnak.
2010. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk is 7 naposan csinálták a kórházban,míg én felöltöztem,elvitték,negyed óra múlva már fülbevalóval hozták,nem is sírt.azt mondják jó minél korábban,míg vékony a fülcimpa.3000ft-t kértek érte a kórházban,és elkérték a fülbevalót,hoy beáztassák alkoholba.nem bántam meg,semmi baja nem volt utána.
2010. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!