Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Füllyukasztás?! Bővebben lent!

Picihasim kérdése:

Füllyukasztás?! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Holnap mennénk füllyukasztásra a két hónapos babámmal. Érdekelne, hogy mik a tapasztalatok, begyullad? Sokat sír utána? Ebben a melegben érdemes kilövetni?? Olyan tanácstalan vagyok :( mert azért sajnálom is ám, de akivel beszéltem mindenki azt mondta, hogy nem lesz semmi gond, nekik sem volt!
2010. jún. 13. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
2hónapos gyereknek miért jó kilyukasztani a fülét?
2010. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne aggódj.az én babámnak már 6 hetesen kilyukasztották a fülét.egyáltalán nem sirt utánna.nem is gyullatt be.vegyél tetrán kenőcsöt.és azzal kenegesd.nekünk azt ajánlották.és bevállt.
2010. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia,az én lányom is 2 hónapos volt,mikor kilyukasztattam a fülét,ráadásul akkor még 3 szurit is kapott(kötelező olások)!Akkor sírt egy kicsit,aztán semmi baja nem volt utánna!Naponta forgattama fülbevalót 1 hónapig és néha alkohollal(amivel a köldököt kezeltem)lefertőtlenítettem!

Az én lányom nem piszkálta sosem!

1 hónap után kicseréltük,azóta sincs gond!

Nagyon jól áll neki,szerintem csajos!

Én 4 éves voltam,mikor kilőtték,emlékszem rá,nagyon sírtam!

Sokan ellenzik,de szerintem jó,ha egy kislánynak van!

Szép estét!

2010. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A mi kislánynknak még a kórházban kilyukasztották születése után. Semmi baja nem volt, 3 hét múlva már a Nagyiéktól kapottra cseréltük. Semmi baj nem lesz, nyugi.. Szépüljetek! :-)
2010. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen lövettem ki neki, semmi baja nem lett, még csak nem is váladékozott egy cseppet sem.
2010. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond,előfordulhat hogy kicsit sír majd, de nem vészes. Nem valószínű hogy begyullad, de a biztonság kedvéért vegyél tetránt, és ha hazaértetek kend be a fülét, elől-hátul vele!!!!! Sok sikert! 2 lány anyukája!
2010. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22,43-as vagyok. Jobban a pisztoly csattanásától ilyednek meg, és azért sírnak. A fájdalom csak 1 pillanat!!!!!
2010. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

ok, hogy kiloveted (bar en nem tettem, de ezt mindenki maga donti el), de ne kend tetrannal!!!

Az felnotteknek valogyulladascsokkento kenocs!!

De most komolyan....csak alkohollal fertotlenitsd az ekszert es forgasd minden nap tobbszor is.


kozmetikus vagyok es egy 4 honapos kislany anyukaja

2010. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6 hetesen lövettük ki. Észre sem vette, mert a tesóm ölében volt és a nyuszijával dumált. (én kinn bőgtem hogy mekkora marha vagyok, fájni fog stb stb)

10 perc alatt kész voltak, vigyorogva jött ki a kicsi. Semmi probléma nem volt a fülével utána.


Megjegyzem nekünk a doktornéni ajánlotta a tetrán kenőcsöt...

2010. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Találkoztam és frissen fül lyukasztott egynapossal is és vígan szundikáltak a "nagy tortúra" után :)

Meg sem kottyan majd neki, nyugi.

2010. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!