Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisbabám 2 hete...

6 hónapos kisbabám 2 hete éjjel 3-6-ig fent van. Mitől lehet? Idáig gyönyörűen átaludta az éjszakákat.

Figyelt kérdés

2 hete kezdtük el a szilárd ételek bevezetését. Ezzel lehet összefüggésben? Nem normális h 3 órát éjjel fent van és miután megszoptattam sem hajlandó elaludni, hanem játszik..aztán meg bőg mert nem tud elaludni..

Valaki segítsen, mit tegyek?... Már kipurcanok. Köszi!


2008. dec. 17. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ételel biztos nincs összefüggésben. Nappal mennyit alszik lehet túl sokat nem? Próbálj meg minden olyan dolgot éjszakára szelektálni tőle ami érdekes ne olts villanyt ha etetde max tévét. Kiságyban alszik vagy melletted? HA melletted öleld át és suttogj neki hogy este van aludj még meg ilyesmi simizd a szemöldökét és így arra "kényszeríted" hogy le-le csukogassa a szemét és egy idő után elalszik ha pedig kiságyban akkor ha nem sír hadjad hagy "molyoljon" majd elalszik ha rá jön hogy este nem izgi az élet és nappal jobb minden.... Ennyi nem tok mást mondani. Sok sikert!!!
2008. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5.5 hónapos ő már 2 hónapja nem szopizik. 2 hete éjjel 2-3-szor is felébred, pedig előtte már 9-től 5-6-ig átaludta az éjjelt. Most felébred éjfél körül ilyenkor teát kap, majd 3-5 között ekkor tápszert adok neki, mert csak így alszik vissza és alszik fél 8-8-ig. Érdekes, mert a fogzásra gondoltunk, de már 2 hete kint van a két alsó foga 3 nap különbséggel bújtak ki s végig aludta azokat az éjjeleket. Ő már 1.5 hónapja eszik rizspépet, gyümit, most fogom elkezdeni neki a főzelék kóstoltatását. Én még arra is gondoltAM, HOGY A TÁPSZER KALÓTIA ÉRTÉKE KEVÉS NEKI ÍGY ÁTÁLLUNK A 6 HÓNAPOS KORTÓLRA. REMÉLEM BEVÁLIK.
2008. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!