Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogja már átaludni az...

Mikor fogja már átaludni az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos,még sose aludta át az éjszakát.Egyszer kétszer előfordult,hogy csak egyszer ébredt fel,de inkább 2-4 a szokásos.Ebből két alkalom amikor iszik tápszert,és aztán alszik a többinél csak felsír.Mitől sírhat fel?Mi lehet a baja?
2011. okt. 10. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért adsz neki tápszert éjjel? Már nagy ahhoz, hogy éhes legyen éjszaka, ha normálisan vacsorázik. Nyilvánvalóan a tápszer miatt ébred.

A felsírás más tészta, lehet hogy rosszat álmodik, anyahiánya van, ellenőrzi, a közelben vagy-e, jön a foga, stb.


Hogy mikor fogja átaludni, azt nem lehet tudni. Az enyém azóta alussza át, amióta nem adok neki cicit éjjel (ő is 16 hónapos volt, én meg terhes lettem és rettentően kezdett fájni a szoptatás), szerintem nálatok is a tápszer-stop megoldás lehet. Ha fel is sír, akkor sem ébred fel úgy igazán, elég naki ha odabújik hozzám vagy megsimogatom, alszik tovább.

2011. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 hónaposan már nem adunk tápszert...vacsorázzon meg rendesen kap egy bögre langyos tejet,és alszik reggelig mert jól van lakva....Te rontottad el ott hogy éjjel adsz neki enni,ő már neméhes ilyenkor ha rendesen bevacsizott csak megszokásból kéri.Se inni(tea meg édes üditők) se kaját nem adunk éjszakára.Ha felkel csináld azt hogy vizet adsz neki inni egy pár kortyot és vissza fekszetek aludni,lehet hogy sírni fog de mindennek ára van...
2011. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel még csak 6.65kg a kisfiam,még tápszert kell adjak neki,mert speciálist kap,hogy jobban hízzon.De így is keveset hízik.:-(
2011. okt. 11. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
16 hónaposan 6.65dkg te valamit elírtál nem?
2011. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem írtam el....Azért kap speciális tápszert,mondjuk születési súllya sem volt nagy 39.hétre 2.27kg.
2011. okt. 12. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!