Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell beadni a K vitamint?

Hogy kell beadni a K vitamint?

Figyelt kérdés
Senki nem mutatta meg. Letörtem a fiola tetejét, de félek, hogy került üvegszilánk a vitaminba igy kidobtam. Nektek nem tört szilánkosra? Simán bele kell ölteni a szájába? Vagy kell venni injekcios fecskendőt?
2022. márc. 23. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Az ampullahoz jár ilyen mink fecsi. Azzal
2022. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kocogtatni a tetejét és határozottan letörni . Nem törik szilankosra. A hozza kapott pipettaval felszivod és gyorsan bele a baba szájába. Nagyon rossz az ize , figyelj h ne kopje ki. Érdemes szoptatás előtt csinálni h a tej levigye neki az ízt
2022. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megkocogtattam a tetejét, megfogtam egy zsepibe és határozottan letörtem. Adnak hozzá fecskendőt elvileg. Próbált a szája oldalába engedni, úgy kisrbllebb eséllyel köpi ki
2022. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És miután beadtad, itasd meg valamivel(anyatej, tápszer) iradtalan keserű íze van.
2022. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmarkolod az üveget. Nekitámasztod a hüvelykujjad az üvegen lévő pöttynek. Majd erősen eltolod az ujjaddal az üveg tetejét. Így szépen letörik a teteje, nem lesz szilánkos. Majd a dobozban lévő fecskendővel felszívod a löttyöt, és mehet a baba szájába.
2022. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!