Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ruhára van szüksége...

Mennyi ruhára van szüksége egy babának?

Figyelt kérdés
Mennyi ruhát vásároltatok körülbelül 56-68 méretből és miket?
2022. márc. 23. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
2022. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

56-os méretből kb 10 hosszú ujjú body, 5 rövid ujjú body, 7 nadrág, 10 rugdalózó volt. Majdnem 2 hónapig hordta az 56-os méretet, nekünk ennyi ruha elég volt. Ritka volt a baleset, nem kellett napi többször átöltöztetni. Hetente max 2szer mostam babaruhát.

62-es méretből sokkal több van, mert nagyon sokat kaptunk ajándékba. Másfél hete nem mostam gyerekcuccot, de még bőven van a fiókban tiszta ruhája. 🙈

68-as kb annyi van, mint 56-os volt (sikerült lebeszélni a családot az eszetlen ruhavásárlásról) , most vagyunk méretváltásban, a kisebb 62-es ruhákat kinőtte, a kisebb 68-as darabok már a fiókban. (ami nem aktuális méret, az kimosva, dobozban van a szekrényben)

2022. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sok, gyorsan nonek. Kerdes, van-e szaritogeped, milyen surun mosol. En naponta, 2 naponta mostam, van szaritogepunk, ugyhogy nem kellett sok ruha.

kb. 5 rovid body, 2-3 tipego, 1-2 kis nadrag, par hosszu ujju felso.

A babam viszont sosem bukott, sosem nyalzott, ugyhogy az esetek 95 %-ban egy garnitura ruha eleg volt egy napra.

Egy bukos, nyalzos babanal napi 10 garnitura is elfogyhat, az megint mas.


En azt javaslom ne vasarolj be sokat foloslegesen, venni utolag is lehet ha nem eleg. Egyik nap megrendeled masnap kihozzak.

2022. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk badyból sok kell, mert állandóan visszabukja a tejet, többször cserélem. Így is naponta mosok. A többi ruhája nem “fogy” ilyen gyorsan.
2022. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

56: 7 rövid ujjú bady, 7 rugi, 2 hosszú ujjú body, (májusi a lányom, meleg ruha őszig nem kellett)

68: kB ennyi, kánikulában csak body volt rajta otthon.

Textilpelusból 16 db, büfi, bukás miatt, pelenkázóhuzatból 5, peluscserénél eleinte nem volt rutinom. 2 naponta mostam a lányomra és gépben szárítottam.

Nem a reklám helye, de a Pepcoban nagyon olcsó és jó gyerekruhák vannak. 60 fokos 3 órás mosást is ki írnak.

2022. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!