Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik meggyes, gesztenyés,...

Létezik meggyes, gesztenyés, vagy narancsos bébiétel? Ha igen, melyik cég gyártja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kecskemétinek van gesztenye-alma.csirkehús azt hiszem ez a párodítás, de tuti, hogy kecskeméti.
2010. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Gesztenyés és mandarinos van a Kecskemétinek, meggyeset én még sosem láttam.
2010. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azaz, Kecskeméti
2010. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak sajnos a kecskemétibe van cukor, így azt én adom...

gesztenyét vehetsz mirelit hámozott szelídgesztenyét (pl interspar), és csak forró vízben megpuhítod és be a turmixba (esetleg adsz hozzá krumplit vagy husit), ez tök jó így, fini:)

meggyet meg narancsot még nem adtam, de narancsot is én fogom csinálni: meghámozod, leszeded a hártyáját és be a turmixba.

meggy meg nagyon savanyú, ahhoz cukrot kéne adni, de azt én nem adok.

amióta rájöttem milyen egyszerű főzni, elfelejtettem az üvegeseket!

2010. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meggyeset még én sem láttam, érdekes is, hogy aprómagvas bébiétel van már 4 hónaposoknak is, meggyes meg, ami kezdő gyümölcs lehet, nincs. Én almával turmixoltam neki 1 alma 3 szem meggy (főzve) arányban, később rizzsel, így nem volt savanyú.
2010. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!