Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Front van, miért sír a Kislányom?

Front van, miért sír a Kislányom?

Figyelt kérdés
Kislányom nagyon nyűgös. Egy foga már kinnt van de 3 napja sír. Nem tudom mi az oka mert ha mellette vagyok akkor is felsír. (rövid ideig). Ha kimegyek a szobából mindig mondom hová megyek és hogy jövök vissza. Nem egy elkényeztetett hisztis baba. Ha a pelus rendben az evés is akkor mi az oka hogy mégis sír. A fogára adok neki fájdalomcsillapítót.
2008. dec. 17. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi idős??nekem is frontnál érzékeny volt semmit se lehetett vele kezdeni de nekem max egy két napig tartott...reméljük nem bújkál kislányodban vmi betegég
2008. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
30 hetes. Nem látom, hogy beteg lenne.
2008. dec. 17. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. tudom hogy lehet nem fog megnyugtatni a válasz de az én lányom is sirt egy hétig. halvány fogalmam se volt rola miért mert minden oké volt (kaja, pelus, hely, törödés stb.) aztán ugy elmult mintha elfujták volna. lehet a front is.

de belebugyolálhatod egy nagy takaroba hátha a segit:) sotá szeretni!

2008. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!