Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom óránként...

4 hónapos kislányom óránként ébred, és állandóan a cicimen lógna, már úgy fáj, hogy megőrülök. Mást nem fogad el. Ha nem adomk neki, úgy sír, hogy nem vesz levegőt. Ugye csak front van? Vagy más is küzd ilyen problémával?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy jön a fogacskája méz meg hogy megvan -e duzzadva az inye lehet viszket neki és azért log a cicin aventis cumit probáltad már vagy nem akarsz neki adni akkor lehet venni a patikába az inyére jo gélt ami segit neki
2009. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néztem már neki,(mert elősször én is arra gyanakodtam)de nincs megduzzadva. Bár a kezecskéit már 1 hónapja nem lehet kivenni a szájából,annyira eszi,de fognak még semmi nyoma.
2009. dec. 12. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is pont ugyan ezt csinálja. Mi is 4 hós. vagyunk.
2009. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Detto.Nálink két hete tart.Ínyén semmi...Várunk,háthajobb lesz.
2009. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk és hátha jobb.bocs,csak az ölemben van:)
2009. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Foga lesz...

Nálunk még 1,5 hónap volt, mire kibújt az első fogacska.

Most szívunk a következővel:-)

2009. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!