Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orrszívót javasoltok?...

Milyen orrszívót javasoltok? Nektek mi jött be?

Figyelt kérdés
2022. márc. 29. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak a porszívos jött be.

Vettem elemeset. Hát az konkretan 💩se ér.

Egy babas csoportban a noosibot istenítették. Nekünk az sem jött be, el is adtam.


Porszívós. De sokszor leszedem a porszívo csatlakozót és szájjal szívom, úgy is ugyan olyan hatékony.

2022. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nasiboo
2022. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekünk is csak a porszívós vált be. Én béreltem Nosiboot, de egyáltalán nem jött be. Én ki szerettem volna próbálni mindenképpen, mielőtt kiadok érte több tízezer forintot. Csak magát a készüléket bérled, a szívócsövet újonnan meg kell venni, de az csak pár ezer ft. Max ennyit bukik az ember, ha mégsem válna be.
2022. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nosiboo nekünk bejöt. Nálunk orszívó nem vállt be.
2022. márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus orrsziporszi
2022. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a nosiboo tökéletes volt. Használtan vettük.
2022. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is bevált a nosiboo, de én is hallottam mástól, hogy nem. Mi imádjuk. Érdemes kipróbálni ezt is ezek szerint, mielőtt az ember megveszi. Utazáshoz vettem szájjal szívót, na nálunk az ami nagyon nem jött be.
2022. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Orrsziporszi. 5 éves koráig használtuk,mert nehezen tanulta meg erővel kifújni az orrát.
2022. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nosiboo az elején, 1.5 évesen orrsziporszira váltottuk.
2022. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolkodtam el a hagyományos porszívós megoldáson kívül valami barátibban, mert ha éjszaka kéne használni, azért a szomszédok lehet megölnek előbb-utóbb (társasház). :) A malacos nosiboo aranyos, de nagyon kétes tapasztalatokat olvasok róla és így lutriként viszonylag drága. Én kezdő kismamaként kb. örülök ha rájövök hogy kell ezeket használni... :D
2022. márc. 29. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!