Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb popsikrém?

Melyik a legjobb popsikrém?

Figyelt kérdés

Első babánk fog születni (kisfiú), nincs tapasztalatom benne.

Pelenkából melyik vállt be?


2022. márc. 29. 08:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Popsikrémből mindhárom lányunknál Sudocremet használtunk/használunk. De csak akkor, mikor kell, nem mindennap.

Pelenkából meg a legnagyobbnál csak Pamperst használtunk,de pl a bugyipelenkát nem szerettem nála. A másodiknál ahogy lehetett már csak bugyipelust használtunk, szintén csak Pamperst. Mondjuk az utolsó időben az már nem volt az igazi, örültem is, hogy leszokott a pelusról. Na most a harmadinkál már próbáltunk mindent. A pampers már rég nem olyan, mint volt, nem is szerettem, áttértünk a liberora, de volt egy idő, mikor az se volt túl jó, akkor kipróbáltuk a dm-est, tescóst, a lupilut. Most épp a Libero Touch és a Touch Pants ami beválik. Apuka a bugyipelust szereti jobban, könnyebb ráadni, én meg most épp a nadrágpelust preferálom,ezért van itthon mindkettőből.

2022. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sima gyógyszertári pospsikrém, viszont ha bepirosodott akkor neugranormon, az rögtön helyretette, de csak a gyógyszertárban kapható, tubusos. Pelenkából a libero vált be, végig azt használtuk.
2022. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2 éves és az a 100g-os tubus neogranormon még mindig nem fogyott el, amit születésekor vettünk. Alig használtunk popsikrémet. A Sudokrem meg amit kaptunk kb érintetlen.

Pelenkából DM babylove.

2022. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bepanthent használunk és Pamperst :)
2022. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!