Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes babám véletlenül le...

9 hetes babám véletlenül le fejelte a telefonom sarkát miközben anyukám hívott és föl vettem. Homloka egyik sarkán lett egy kis Pukli, de nem kezdett el sírni. Baj lehet belőle!?😩

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Mi értelme megkérdőjelezni azt, hogy a Kérdező igazat mond-e?

Úgysem derül ki, ha nem.

2022. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Most képzeld el a szitut amit ír a kérdező. Kezében levő telefon felé fordul a 2 hónapos és akkorát fejel fordulás közben, hogy púpos lesz neki a homloka.

Nekem valahogy nem reális.


Képzeld el azt hogy telefonozik a kérdező miközben szoptat és kicsúszik a telefon a kezéből és a sarkával a gyerek fejére esik.

Ugye hogy hihetőbb.


Teljesen mindegy amúgy, valószínűleg nincs baja és ő is jobban figyel máskor.

2022. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Az én gyerekemnek attól puklija lett, hogy a habtapin megfordult és kicsit beütötte a fejét. Biztosan én is hazudok. Tudod általában pont azok az emberek kérdőjeleznek meg mindent, akik maguk sokat hazudnak. Ez a hazug ember büntetése, hogy ő sem hisz el semmit. Az meg no comment hogy miért kell gúnyosan mondani, hogy pörög a facebook. Nézze a falat, vagy mi?


Kérdező semmi baja nem lesz. Egyrészt erősek ezek a kicsik, másrészt én elhiszem a történeted és ez semmi. Én bevertem a fejét az ajtófélfába. Ne tudd meg a világ mocskának éreztem magam. Nyugi :)

2022. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

Semmi baja nem lesz!



Jahhhj a rosszindulatúság…


Soha életemben annyit nem facebookoztam és nem gyakoriztam, mint a szoptatások első idejében..


Jah és az enyém 8 hetese lefejelt az ágyról -mert ugye ők nem forgolódnak.. jah de az enyém simán àtfordult és lekecmergett, amikor én pisiltem…

Mert elhittem, hogy az ekkora gyerekek még épp csak a fejüket tartják, hallottam, hogy felkelt, tudtam hogy maratoni szoptatas/ pelusozás stb jön és nagyon kellett pisilni.



Semmmi baja nem lett ( és izomtónus problèmája sem volt, nem azért forgott stb hamar)

2022. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!