Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell a baba mosószer, öblítő?

Kell a baba mosószer, öblítő?

Figyelt kérdés
Öblítőt már sensitive babást vettünk, de mosószerből van még itthon nagyobb mennyiségű hagyományos, amit nyilván nem dobnék ki. A kiírt dátumra biztosan nem fog elfogyni. Kell, hogy mosószerbőp is valami érzékeny bőrre valót használjon feltétlenül az ember? Látjátok értelmét?
2022. ápr. 1. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Nekem a védőnő azt mondta, hogy mindegy milyen mosószert használok, csak születéstől kezdve ugyan az legyen.

Öblítő helyett én ecetet használok.

A fiaimnak ugyan száraz a bőrük, próbáltam természetes mosószert és öblítőt használni, de nem hozott változást.

2022. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hasznaltam baba mososzert, csak sensitive öblítőt,de azt sem érzem muszájnak.
2022. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem az lenne az alap, hogy magatoknak is környezetbarát mosószert vagy öblítőt használtok.... Nem zavar titeket, hogy a bőrötökön keresztül egész nap szívódik fel a kemikália, meg rosszat tesztek az élövilágnak vele? :/


A gyereket pláne nem vegyszerezem, ha nem muszáj.

2022. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mosóporból ugyanazt használtam, öblítőt nem használok. A baba ekcémás, de sosem a ruhával fedett részeken jön ki.
2022. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Én külföldön élek, itt direkt babáknak való, parfüm nélküli mososzert ajánlanak, öblítőt egyáltalán nem.
2022. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem mostam külön, egyikkel sem hasznaltam babas cuccokat. Fiam 3 eves, lanyom 6 hónapos. Semmi bajuk.
2022. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból az Ariel sensitivet használom,a folyékonyat,de csak mert ennek szeretem az illatát.Öblítőt egyáltalán nem használok.Együtt mosom a saját ruhainkkal a babaruhákat.A fehérneműt mosom csak külön,meg a konyharuhát, törölközőt mert azokat magasabb hőfokon kell.
2022. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
A mososzer teljesen mindegy milyen, többször öblitsd ki. Öblítőt meg felesleges használni, csak nyálkás lesz tőle a gép. Én mondjuk mososzert sajatot csinalok már nagyon regota, oblitot pedig meg egy kis citromsavas vizzel helyettesitem. Dmben lehet kapni ilyen illatgyongyoket, ami lebomlik, és a csomagolasa is papir, az is nagyon szuper.
2022. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mosodiot hasznalok, oblito meg eleve nem kell babanak. Minel kevesebb vegyszer erje.
2022. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
3-as sajnos nem sokan gondolkoznak igy, mondhatod nekik 😏
2022. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!