Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen öblítőt és mosószert...

Milyen öblítőt és mosószert vegyek születendő babámnak? 35 hkm

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mosószert nem vettem külön (persil-t vagy ariel-t használok), öblítőből is csak annyi, hogy azóta sensitive típust választok.
2015. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most folyékony ariel meg kék lenor van itthon.
2015. jún. 25. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Mosószerből én is mindig folyékonyat veszek (külön fehér/színes/fekete ruhákhoz). Nem ismerem a kék lenor-t, általában a fehérek a sensitive-ek.

Majd úgyis meglátod, hogy bírja-e a babád bőre vagy sem, előre nem lehet tudni.

2015. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én az elso 6 honapban babák ruháihoz valo mososzert (hipoallergént) vettem, oblitot meg ecetet használtam (férjem ekcémás ezért, egyébként mindenki azt ajánlotta, hogy ne használjak oblitot, ha mégis akkor csakis kizárolag ecetet, elotte én is fehér- hipoallergén oblitot használtam)
2015. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tomi baby mosóport és Coccolino sensitive öblítőt használok. Nagyon jó az illata is együtt.
2015. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi alapból illatmentes-mindenmentes mosógélt és öblítőt használunk, mert én allergiás vagyok és a hagyományos mosószerektől tele leszek kiütésekkel. Ezzel mosom a lányunk ruháit is.
2015. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nem kell feltétlenül külön mosószer a babának. Amit ti használtok az jó lesz neki is. Öblítőből esetleg érdemes sensitive-re váltani.


Ha esetleg kipirosodna a bőre, akkor még ráérsz váltani.


Amúgy Tomi Colort (por), és Silan Sensitive-t használok. A folyékony Tomit nem bírta a legnagyobb bőre. Nekünk bevált.

Jó folttisztítót szerezz be!!

2015. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
altalaban nem a mosoporra allergiasak hanem az oblitore..en gelt hasznalok, es ahhoz oblto nem szukseges...igy azzal mostam a baba elott amivel a szuletese utan....szerintem egyenlore ne vasarolj be max ha kiuti majd keresel mast...
2015. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első gyereknél kezdetben tomi babyt használtam silan sensitivvel. 2.nál ugyanazt amit egyébként is, nem vettem külön mert felesleges.
2015. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
DM-es babamosószert használtam. Öblítőt magunknak is csak az anélkül nagyon sztatikus textilekhez (pulóverek, takarók) használok.
2015. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!