Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10 hetes es nem...

Kisfiam 10 hetes es nem szeret hason lenni (1-2 perc), igy a fejet sem tartja meg hason alig forditja egyik oldalrol a masikra. Ha olben van ugy megy neki es tartja is, csak felek nem fig ugy fejlodni ahogy "kene". Van valakinek tapasztalata-e teren?

Figyelt kérdés
Raadasul nagyon eroltetni sem szeretnem,mert nov.9-en megyunk lagyekserv-mutetre...😢

2015. okt. 17. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
lanyom egesz addig utalt hason lenni amig nem kezdett el kuszni. napi 5-10 percet birt ki hason. mi tagadas eleg lassan kezdett kuszni, 7 honapos volt, maszni 10 hosan, ulni 11 hosan. de nem tudom ez mennyire tudhato be annak.hogy nem volt hason. de szepen behozta magat szerintem ne eroltess semmit.
2015. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom FBon a mozgásfejlődés kérdések és válaszok csoportot.
2015. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyerekem sem szeretett hason. Aztán a saját tempójukban elkezdtek fejlődni. Minden nap egy picit tovább voltak hason, egyre erősebb lett az izmuk. Saját maga rájön idejében minderre, ne izgulj, és ne erőlteds. Hagy haladjon az ő tempójában.
2015. okt. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam sem szeretett eleinte hason aludni na meg igazság szerint én is féltem hasra fordítani. Mar vagy 5x aludt hason mikor fáj a pocija..a tegnap is például görcse volt és hason aludt atforditja a fejet a masik irányba utanna vissza mikor ébred. De most ha fajwa hasa csak ugy nyugszik ha a kezembe hasára forditom.

Nyugi nem minden baba szeret hason aludni..a keredztfiam már nem szerette. Nem is kell erőltetni.

6 hetes kisfiú anyukája.

2015. okt. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínű feszes valamelyik izomzata! Vidd el Dévényeshez, gyógytornászhoz, konduktorhoz (ahova van lehetőséged). S mindenképp nézesd meg!

Gyógypedagógus

2015. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10 hetesen teljesen normalis, az enyem ugyanilyen volt, most 18 hetes es szepen tartja mar a fejet hason.


Erdekes, hogy minden masodik babara rafogjak, hogy feszes izomzatu, es Devenyeshez hordjak. Ez csak egy jo uzlet, semmi mas!

2015. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!