Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi lehet a gond?

Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

3 hetes a kisfiam, csak tápszeres. Beba Pro Ha 1-es tápszert kap.

Reggel 5 csepp Biogaiat és 1 csepp D vitamint. Napi 1x-2x Espumizan cseppet.

Félek hogy nem jó a tápszer neki. Nappal alszik,viszont az esti fürdés után keservesen ordít. Ha jön egy puki szabályszerűen felsir miatta (nappal nem zavarja). 90 ml-t eszik igény szerint, kb 3-4 óránként kéri éjszaka. De általában az éjszakai alvásból csak egy etetések közötti időt alszik át, tehát kb ezt a 3 órát. A többi időben ébren van és sokszor sír. Megetetem, büfiztetem, 15-20 percig nem is teszem le. Van hogy már az evés végére be is alszik. Utána lerakom de huzogatja magát továbbra is és kéri a cumit. Elaludni nem tud így az este további részében azt játszuk hogy ő kiköpi a cumit majd kéri és én adom.

Nappal gond nélkül elalszik, szépen eldünnyögi magát,cumi,segítség nélkül.

Kb napi 1-2 etetés után sajnos bukik is egy kicsit.

Kaka naponta, 2 naponta van neki, de nem kemény.

Nem tudom hogy a tápszer a gond vagy összekeveri a nappalt és az éjszakát?

Ha valakivel volt hasonló köszönöm ha leirja a tapasztalatát.


2022. ápr. 4. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Fáj a hasa. 3 hónapos korára elnövi.
2022. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Hasfájós, ennyi. Sajnos nincs csodaszer, az idő megoldja. A hasfajos babáknak általában este fáj a hasa leginkább.
2022. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Coli comfortot érdemes még megpróbálnotok, ez laktáz enzim, segít a tejcukor lebontásában. Én is végigzongoráztam minden cseppet, mikor ezt elkezdtük használni, 2. napra megoldódott az esti üvöltés. Pukik maradtak, arra az Infacolt adtuk, de az Espumisan is jó.

Nem tuti hogy bejön, mert nagyon sokféle dologtól fájhat a hasuk, de egy próbát megér. Kitartást, tudom milyen rossz!

2022. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!