Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap előtt átfordult a...

Tegnap előtt átfordult a babám hasról oldalra. Ma négy hetes. Többször is visszatettem és sikerült neki. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jobb mint normális. Gratula neki a gyors felfedezéshez és ügyes izomhaszálathoz.
2008. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Az én kisfiam már a kórházban addig mocorgott míg oldalra fordult. Mikor rákérdeztem komplett hülyének néztek...

Amúgy normális, készülj, hogy mindent hamarabb fog csinálni!

2008. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szikra veronika ***** válasza:
70%
nem akarlak elkeseríteni de mi is megfordultunk két hónaposan, de utánna nem történt semmi. 5 és fél hónaposan kezdett el újra megfordulni. de a kivétel erősíti a szabályt
2008. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen normális.De ez még nem tudatos forgás náluk ezt majd elfelejti. A miénk is így volt vele.! hónaposan fordult meg tudatosan.
2008. dec. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!