Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 10 es fel hetesen atfordult...

Ha 10 es fel hetesen atfordult hasra akkor mindent hamarabb fog csinalni? Nem korai?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy mindent korábban csinál majd, de elképzelhető. Az én babám 7 hetesen fordult át, de sokáig megmaradt itt és korának megfelelő most a mozgásfejlődése.
2011. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom,rosszul irtam a kerdest,hasrol-hatra akart lenni.. :)
2011. febr. 27. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2 hónaposan fordult meg párszor,aztán 2 hónapig egyszer sem.4 hónaposan kezdte újra,most 9 hós,2 hete feláll,felül,mászik.lehet a Te babád is abbahagyja majd a forgást.
2011. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kisebbik fiam 2 hetes! korában fordult először hasról hátra. Azt hittem véletlen, de ezután majdnem minden nap produkálta ezt.

Semmi másban nincs sokkal előrébb, mint kellene. 8-9 hónaposan ült fel, állt fel, 1 évesen indult el egyedül.

2011. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom két hónaposan hátára, három hónaposan hasra fordult, öt hónaposan kutyázott, hat és fél hónaposan ült fel egyedül, hét hónaposan mászott, térdelt, hét és fél hónaposan felállt, nyolc hónaposan lépegetett kapaszkodva, tíz hónaposan pár métert már ment egyedül, tíz és fél hónaposan már egyedül járt, kapaszkodás nélkül állt fel, leguggolt, majd újra felállt. Ebből kiindulva előfordulhat, hogy ő is mindent előbb fog csinálni, de nem törvényszerű.
2011. febr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!