Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most 74-es a kisfiam...

Ha most 74-es a kisfiam mérete és veszek neki egy 74-es télikabátot, kitart egész télen vagy inkább 80-asat vegyek?

Figyelt kérdés
7 hónapos és a 68-as bodyt még rá tudom adni de már elég kicsi.
2010. szept. 14. 22:07
1 2
 1/13 Victory82 ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem vegyél inkább 80-ast,hátha még alá is kell öltöztetni!Úgy biztos,hogy kényelmes lesz neki:)Üdv.Viki.
2010. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A fiam 14 hónapos, és még jó rá a 74-es kabát bőven:) Ő is hordta még a 68-as ruhákat 7 hónaposan.
2010. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek.

Kedves utolsó, a 74-es kabát alá tudsz még ruhát adni? Vagy nem kell mert olyan meleg kabátot vettél?

2010. szept. 14. 22:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én is azt javaslom, hogy vegyél egyel nagyobbat a kabátból, miont amit egyébként hord! így valószínűleg még tavasszal is hordani tudja, és a réteges öltözettel is számolni kell, meg azzal, hogyha felveszi, ne legyen annyira passzentos, hogy zavarja az önfeledt mozgásban.
2010. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
80-as méretet vennék. Én tavasszal voltam ennél a méretnél ilyen helyzetben. Most 86-os ruhákat hord és télre 92-es kabátja van. Alá tudom öltöztetni és egész télen jó lesz neki.
2010. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 80-ast vennék a helyedben. A dereka nem baj, ha hosszú, az ujját meg fel tudod hajtani. Így legalább jó lesz egész télen, még március-áprilisban simán kell a télikabát, az pedig még messze van.
2010. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is mindenképpen egy számmal nagyobbat vegyél! Én kabátokból mindig agy csinálom, alá tudod öltöztetni, kényelmesebb is.
2010. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Esetleg ha még olvassa valaki, tud is kabát márkát ajánlani? Vagy boltot, hogy hol érdemes venni?

(Eddig mindent örököltünk, valahogy most ez a méret kimaradt)

2010. szept. 15. 08:00
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! :) Nekem lányom van ugyan de 9 hónapos 74eseket hord. Télire 80ast veszek neki is pont azért amit előttem írtak hogy a tél meg a tavasz eleje még messze van, addig még fognak nyúlni, pláne neked kisfiad van, ők amúgy is hosszabbak általában:)

Annyit tudok mondani márkaügyben (egyébként én teszről, meg babaszobáról fogtam ki mindig csodaszép alig használtakat) hogy a nextek kicsit nagyobbak mindig. Tehát 6-9 hónaposok simán jók még a lányomra télikabátból, a cherokee is (tescos).

Egyébként tescoba is vannak csodaszép kisfiú kabátok olyan 4-5 ezerért. A C@A ban is ki lehet fogni de azok ennél is drágábbak (bár ha van esetleg 50%-os c&a-s kuponod bababónusz programból akkor feleárban megkapod).

2010. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
C and A,Tesco,H and M,Next,néha Cora,én ezeket szeretem.
2010. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!