Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vezettétek be babátoknál...

Mikor vezettétek be babátoknál a tejtermékeket (túró, natúr joghurt, sajt stb. ) és hogyan (mikor adtátok - délelőtt, délután -, milyen mennyiségben)?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
8-9 hónapos kora körül és délelőtt, annyit amennyi jól esett a fiamnak. Aztán délutánig figyeltem, hogy lesz-e valami baja (kiütés stb.). Nem lett, így már minden napszakban kap ilyesmiket.
2010. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Kb. 7,5 hónapos volt, amikor odamászott hozzám, és kivett a kezemből egy kis darab sajtot, és elkezdte majszolni. Nem lett tőle baja, így utána már kapott a főzelékbe elkeverve. Aztán elkezdtem a főzelékeit natúr joghurttal behabarni, és később túrót is kapott gyümölccsel keverve, illetve házilag elkészítve körözöttnek, kenyérrel.
2010. szept. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajtot adtam neki 7 hós korától. Túrót eddig túrórudi és krémtúró formájában 9 hós korától. Joghurtot pedig max csak ha volt üveges babykajában, de abba ilyen 10% körüli az adag. Majd ha betölti a 10 hót, akkor fogok neki adni natúr joghurtot gyümölcsel. Először csak kis mennyiséget adtam de. Sajtot csak egy csipetet, krémtúrót és rudit csak egy falatot először. Mindíg többet később. Néztem nehogy kicsapja, de nem volt semmi gond szerencsére.
2010. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
natúr joghurtot 7 hónapos korától. Gyümölccsel keverem és a délutáni tápszer helyett kapja, kb. 1-2 alkalommal hetente.
2010. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 15. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!