Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak még? 7,5 hónapos...

Mit csináljak még? 7,5 hónapos babám hónapok óta óránként ébred éjjel. Mindent bevetettem, borostyánpárna, levendula párásító, békés alvás szirup, bölcső, kezemben. Leteszem, és 1 óra múlva fent van. Napközben is folyamatosan nyűglődik, ordít mindig.

Figyelt kérdés
Pluszban a cumisüveget( az összeset!!!!) Elutasítja, csak kanállal eszik,kanállal adom neki a vizet is. Foga miatt kb 3 hós kora óta nyüglődik, 1 sincs neki, szerinten nem is az a baja. Volt, hogy Nurofent adtam neki éjjelre, akkor is óránként kelt. Cumizik,nem szopizik. Mit tehetnék még? Teljesen kétségbe vagyok esve, már folyamatos fejfájásaim vannak a kialbatlanság miatt.
2022. ápr. 6. 08:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Altasd magad mellett.
2022. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk is ez volt. Győzött a kialvatlanság és én magam mellé vettem. Azóta egyszer kel éjszaka és 12 órát alszik.
2022. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van napirend, rutin, tudja, mire számíthat? Ébren töltött idejében mit csinál? Szabad mozgásra van lehetősége? Képernyőt (ugye nem) lát? Napi minimum 1*1 óra levegőzés van? Eleget eszik? Te rendben vagy lelkileg? Ha ezekre mind igen a válasz, akkor próbáltál meg MINDENT. A borostyán és tsai. nem helyettesítik a kiegyensúlyozott nappalokat sajnos.
2022. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mellettünk is ugyanúgy ébred. Tegnap fel10kor aludt el. Negyed 12kor kelt. Cumi vissza, picit paskoltam. Fel1kor ismét kelt. Cumi vissza, paskoltam. Nem aludt vissza. Fél3ig a fotelben a kezemben altattam, dobalta magat, talan ilyen 20 percek voltak, míg nyugodtan aludt. Fél3kor letettem, 4kor felsírt. Nem is akart visszaaludni, magam mellé tettem, és úgy aludt, hogy folyamatosan paskolnom kellett a kis fenekét. Ha bealudtam, mar mocorgott is.. szoval ez sem jobb.
2022. ápr. 6. 08:34
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen esti rutinotok van?
2022. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3as, igen, van napirendünk, itt - ott valtozassal, de hasonlóak a napok. Mar forog, kuszni is szokott, kutyázik sokat, vagy a foldon van, vagy a kanapén, ami szintén nagy, biztonságban. Igyekszem vinni a levegőre. Tv nem sokszor van bekapcsolva, rápillant, de nem érdekli igazán. Eleget eszik, 3 vagy 4 óránként, attol függ előtte mit evett.


Szerinted a kialvatlanság, hogy nem tudom mi a baj eppen, a non stop fáradtság és fejfájás... szerinted rendben lehetek? 😄 ezt hagyjuk, leginkabb ezert keresek megoldást, hogy ne legyek egy zombi.

2022. ápr. 6. 08:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit alszik napközben?
2022. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Altalaban 5kor kel utoljára, uzsonnázik, játszik ( forog, probál kuszni, maszni, apjával játszanak), 7 kornyeken furdunk, utána vacsi, most már kanalas vacsi. Vitaminok, es alvas. Eddig az volt, hogy furdes után be a szobajaba, cumisuvegbol evett, be a kisagyba, es aludt. Alomba simogatom paskolom, csak akkor jov9k ki ha mar elaludt. Kapvsoltam mar neki feher zajt is. Anrlkul is. Mosatanaban csuszik minden, mer5 napkozben keveset alszik, a tobbszor. De ez az esti rutinunk.
2022. ápr. 6. 08:45
 9/17 A kérdező kommentje:
7es. Masfel-2 orat bir ki ebren, pont azert mert nem tudja kialudni magát. Általában 3x alszik, minimum 1 orakat. De van, hogy tobbet. Ezt altalaban tök nyugodtan. De ez volt már 2, tegnap pl 4. Sokat változik, a fáradtság miatt, éjjel ha nem alussza ki magát, akkor reggel kelés után másfél órával már nyűgös. Ha kialussza, kibír 2 órát, és úgy altatom.
2022. ápr. 6. 08:48
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok a 3x minimum 1 óra alvás már ennyi idősnek napközben.
2022. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!