Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjelente, ha megébred a babó...

Éjjelente, ha megébred a babó akkor ha cumit adok vissza alszik. Hogyan lehetne kivonni a cumit a forgalomból éjjel?

Figyelt kérdés

Napközben nem cumizik, csak elalvásnál szokott, de akkor sem mindig. Mikor milyen a kedve. Ezt még megoldom.

De éjjel néha megébred és akkor ha adok cumit vissza is alszik rögtön.

Volt, hogy nem találtam egyből a cumit éjjel és akkor elkezdett sírni és egészen felébredt.

Nem tudom, hogy e helyett mit adhatnék vagy hogyan csináljam. Talán kis innivalót cumisüvegbe? (de mi lesz ha arról is leszokunk, mert tervezem)

Ötletek?

(1 éves lesz a fiam)


2010. szept. 15. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem még korai a cumi megvonása....most már megszokta, talán később jobban megérti, mint most. ha nem találod a cumit, vegyél foszforeszkálós cumit, azt ő is megtalálja, és nem kell felkelned rá.
2010. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még ráérsz leszoktatni, nálunk is van cumi (uennyi idős a babám). Viszont a komódon áll legalább 4 az általad említett eshetőségre, így a rosszabb éjszakákon is marad reggelig, még akkor is ha néhányat kidobál a földra, vagy nem találom az ágyában.
2010. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én meg épp arra gondoltam, hogy az idő teltével csak még jobban hozzá szokik és jobban tud majd "reklamálni miatta."
2010. szept. 15. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem jól gondolod, mert már megszokta. Akkor nem kellett volna egyáltalán adnod neki, ha most el akarod tőle venni. Ez olyan, mintha szoptatnál, és akkor hirtelen nem adsz már neki cicit....ennél is valamennyire sérül a lelke. Minél idősebb, annál jobban megérti, de te döntöd el úgyis.

Én azt tervezem, hogy 3 éves kora körül (ha még cumizik akkor is) vonom meg tőle.

2010. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ti inkább később vonnátok meg. Hát köszönöm a válszokat.
2010. szept. 15. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!