Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudod már, hogy mi mindenre...

Tudod már, hogy mi mindenre szeretnéd megtanítani a gyermeked, ha felnő?

Figyelt kérdés
Én mindenképpen szeretném, ha tudna: úszni, korcsolyázni, biciklizni, hangszeren játszani, lovagolni, talán egy önvédelmi sportot űzni.
2010. szept. 15. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
én is szretném ha tudna úszni és biciklizni,és szertném ha táncolna is valamit,amit hosszútávon csinálná,és jó lenne ha sportolna is valamit a kislányom.
2010. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Majd meglátjuk mihez lesz tehetsége.

Mivel lány szeretném ha franciául v. más nőies nyelven tanulna de angolul mindenképp.


Jó lenne ha szeretné a verseket az irodalmat sokat olvasna.

Az állatokat már most is szereti de nem várom el hogy bármelyikkel foglalkozzon nem emelünk ki egyet sem...

2010. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom már most veszi az első lovagló leckéket(10 hós). Papájával minden nap kilovagolnak. Lovaink vannak és mindenkép szeretném ha kkislányom ezt a sportot megkedvelné. Mert ebben tudjuk a legjobban támogatni őt. A biciglizés, úszás, korcsolya az alap. Szerintem minden gyereknek ez a minimum. Ha ezen kívül bármi mást szeretne támogatom benne.
2010. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úszás, biciklizés, korcsolyázás evidens, ezeket már próbálgatja is. Nem akarom, hogy ezeket versenyszerűen, vagy rendszeresen űzze, csak tanulja meg, és a saját örömére űzze. (Persze ha majd kifejezetten ő akar edzésre járni, mehet)

Szeretném, ha táncot is tanulna, néptáncot, társastáncot.

Ha lesz hozzá affinitása, örülnék, ha zenét is tanulna.

A nyelvtanulásban remélem rám fog hasonlítani, és könnyen "ragadnak" majd rá a nyelvek.

Mivel lány, szeretném, ha jó lenne a kézügyessége, megtanítanám varrni, hímezni, horgolni, kötni, stb.

Fontos, hogy szeressen majd olvasni.

2010. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bicikli, úszás, önvédelmi sport, szeressen olvasni, rajzolni, és szeresse az állatokat. ami eddig megvalósult: imád kismotorozni :), verekedni nem szokott, a vizet szereti, a könyveket szereti, firkálni szeret, és imádja az állatokat. :))

21 hós lesz nemsoká

2010. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem első látásra a kérdésed alapján h más dolgok megtanítására gondolsz,és nem hobbi ill. sportágakra.Nekem egyéb dolgok megtanítása elsődlegesen fontosabb,mint ezek.

A férjem pl. mindenképp szeretné őket kétkezi dolgokra (is) megtanítani mivel fiúk,felnőtt korukben értsenek hozzá h hogyan kell egy szöget beverni a falba.

Én pedig azt szeretném,ha diplomás,tanult,intelligens,értelmiségi emberek lennének.Igaz,ez részben nevelés kérdése,nem tanításé.

2010. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!