Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baktrobal kenőcsöt kaptunk 3...

Baktrobal kenőcsöt kaptunk 3 hetes kisfiam arcára mert elég csúnya lett neki vmitől. Az orvos szerint fertőzés okozta? Nem is nagyon akar múlni pedig kenegetem neki.

Figyelt kérdés
piros neki és olyan mintha apró pattanások lennének begyulladva, és egyre több lesz szegénykémnek
2008. dec. 17. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.Szopizik ? Mert akkor lehet az anyatejtől van.Az én kislányomnak is volt,kb.a 3.dik héten kezdődött nála is.

Nekem mondta a védönő,hogy ez tejsömör.Hétfőn volt 7hetes már csak száraz a kis böre,egy két helyen piros de az semmi.Én nem kentem semmivel,elmúlt magától...

Minden jót

2008. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valamennyit szopizik de kap mellette tápszert is. a doki szerint fertőzés, nem tudom mi lehet ez, de olyan mintha napról napra több lenne és non csúnya szegénykémnek
2008. dec. 17. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
aloe first spray nekünk bevált a csunya pöttyökre.
2008. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!