Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha folyik a baba orra, beadják...

Ha folyik a baba orra, beadják neki az oltást?

Figyelt kérdés
Pénteken kapná a 15 hónapos oltást,+ Prevenar emlékeztetőt. Tegnap vettem észre,hogy kicsit folyik az orra és a szeme is könnyezik néha. Nem taknyos,csak mintha viz folyna ki az orrából. Láza nincs,jókedvű,nem látszik betegnek. Náthás lett? Vagy mi lehet a baja? Igy megkapja az oltást?
2010. szept. 15. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz láza és nem piros a torka , füle akkor igen.
2010. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam két hete pénteken kapta meg ugyanezt az oltást, és előtte két nappal kezdődött neki az orrfolyás, adtam neki calcimuscot, cebion cseppet, és péntekre nagyjából helyrejött. Nem volt láza, meg nem volt rossz kedve sem, rendesen evett, szóval neki is csak orrfolyás volt, és beadta a doki az oltást.
2010. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom taknyosan kapta, de a prevenart elhalasztották, most fogja megkapni a 18 hónapossal együtt. Egyébként nagyon beteg lett az oltás után, ami létezik mellékhatás, mind kijött rajta, még a himlő is! Persze lehet, hogy akkor is lettek volna mellékhatások, ha nem taknyos, amikor oltást kap.
2010. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, nekem azt mondta a ygerekrovos egyszer, amikor náthás volt a kislányom oltskor, hogy az egyetlen kizáró ok a "fennálló lázas állapot".
2010. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!