Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hazudtatok már olyan babáról...

Hazudtatok már olyan babáról hogy milyen szép, aki amúgy ronda volt nagyon?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 17. 21:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Olyankor azt kell mondani, hogy MILYEN PICIKE! Elképzelem, amikor dícsérik a gyereket, hogy mennyire szép, mire az anyja az válaszolja: hagyjad már, te is látod, hogy mennyire ronda.
2022. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nemrég egy ismerősömnek született gyereke, de akárhány képet kirak róla, olyan goromba tekintete van, a feje formája se szép, mintha valami baja lenne szegénynek.

Az ellenpélda, hogy van egy külföldi csaj, akit hihetetlenül cukinak és szépnek látok. Neki egy éve született gyereke, de hát az a baba, én komolyan olyan tüneményt még nem láttam, pedig különösebben nem szoktam odalenni a gyerekekért. Ő is olyan gyönyörű és cuki lesz mint az anyukája.

2022. ápr. 17. 22:06
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor a de cuki taktikát alkalmazom, képtelen vagyok egy ronda gyerekre azt mondani hogy szép. Egyébként a saját gyerekeimen kívül nagyon kevés babát látok szépnek, számomra a babák többsége úgy fest mint Voldemort :S
2022. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, max azt, hogy aranyos.
2022. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 Akkor jó kategóriába "tévedtél". Minden gyermeket nem kedvelő/utáló a gyereknevelés/babák kategóriában üti el az idejét, főleg húsvétját. 😂👍
2022. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
Én nem látok egy babát sem szépnek. Csak a felnőtt lányokat tudom szépnel látni...
2022. ápr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már csúnya babát, hát simán lecukiztam.
2022. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem


De mondjuk azt sem mondom, hogy nem szép😆


Az én gyerekeim sem voltak világszèpei újszülötten, sőt voltak rossz pillanataik később is, mégis szép kisgyerekek lettek.

Az egyiküknek bizonyos vonásai nagyon szépek.. míg mások átlagosak.. szeme viszont kicsi, de összképre cuki csinos kislány

Másikuk viszont kifejezetten nem lányos arccal is nagyon szép kisfiú..

Olyan, aki mellett megállnak, hogy mennyire szép .. ( persze nagyon nyitott ez még rátesz egy lapáttal)


Szóval még a sajátjaimon is látom, hogy nem voltak szépek. ( mégis elolvadtam tőlük.. a pattanásos fejükkel és az épp kihullott hajukkal is)


Én is ilyenkor valamit kiemelek vagy azt mondom cuki..


Nagyon kevés igazán szép baba van.

Persze attól még imádom őket és túlcsordulok szeretettel iràntuk.

2022. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem sem szokásom hazudni, ilyenkor általában azt mondom, hogy tiszta apja/anyja a gyerek😂
2022. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!