Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet ingyen pelenkához...

Hol lehet ingyen pelenkához hozzájutni, ha valaki rászoruló?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem hét hónapos kis unokámat. Minimális álláskeresési támogatást kapok, a Gyes, családi pótlék intézése folyamatban van, de a kettő együtt nem lesz több 40000 forintnál.

Egy hónapja került hozzám a baba, nem is hittem, hogy ilyen tápszer és pelenka árak vannak.

Családsegítőtől, védőnőtől egyelőre csak ígéret érkezett.



2022. ápr. 22. 11:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a gyerek szüleitől kellene gyerektartást kapnod.
2022. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha hajlandó vagy mosni, akkor modern mosható csomagok kaphatók ingyen ezzel foglalkozó magánszemélyektől.
2022. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Érdemes hosszú távon mosható pelenkára berendezkedni. Néhány pul külső, betétnek textil pelenka, és szobatisztulásig nem kell rá költeni. Ez a megoldás könnyen kezelhető, gyorsan szárad mosás után. Nem okoz nagyobb munkát, napi pár percet kell ráfordítani.
2022. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Mosolyodért Alapítvány (budapesti, devidékre is visznek adományokat!), Nagycsaládosok helyi egyesülete, illetve helyi családsegítő alapítványoknak érdemes utána nézni!
2022. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Textil pelenka mint régen.
2022. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van textil pelenka. Havi szinten 20-30 ezerrel nem hiszem,hogy bárki is fog támogatni,esetleg a katolikus karitászt próbáld meg.
2022. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Fb marketplacen is nézelődhetsz, én néha ott is látok ingyen elvihető dolgokat (pelenka, ruha, krémek, stb)
2022. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Tápszert ha felirja gyerekorvos sokkal olcsóbb. Popsikremből, fúrdetőböl pedig szintén a gyerekorvos által felírt gyógyszertári a legolcsóbb és jó is. Az ország mely részén laktok? Hátha valaki itt olvassa és tud vinni segítséget.
2022. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A szülők egyáltalán nem tudnak segíteni?

Úgy tudom,ha pert indítasz,az állam megelőlegezi a gyerektartást.

2022. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Segèlyszervezetek közülvan aki tud segìteni. Moshatò ès eldobhatò pelenkàval is.
2022. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!