Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tud róla valaki, hogy hogyan...

Anya33 kérdése:

Tud róla valaki, hogy hogyan lehet hozzájutni a baby services 2000 dobozhoz? Állítólag a kórházban kellett volna kapnunk, viszont nagyon sokan nem kaptunk a környezetemben, és engem érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
ez mi? én sem hallottam még erről? vagy a felicitas/aegonos csomag más néven?
2011. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az micsoda?
2011. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kórházban kellettt volna kapnunk szülés után. Ez egy nagy kék kemény doboz, és hát vannak benne dolgok. Nem tudom miért , de nem mindenkinek adják át a csecsemősök. Merthogy ők adják, ha adják
2011. ápr. 29. 12:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és rá van írva a dobozra, hogy Baby Services 2000
2011. ápr. 29. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:

első vagyok. ilyen dobozt én sem kaptam és furcsáltam is, ugyanis én csak a zacsit kaptam meg talán az aegonost. kérdeztem is a többieket hogy az milyen doboz de senki sem tudta megmondani, és én koraszülöttes anyukákkal voltam, gondoltuk nem jár.

ha megtudod mondani azt ki adja én írok nekik.

2011. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én sem tudom , hová kellene irni ez ügyben azért kérdeztem rá itt, hátha. De ami jár az pedig mindekinek, nemszámit , hogy koraszülött a baba. De megyek is, mert nyafog a kisfiam
2011. ápr. 30. 08:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nem jutottunk előre. valahogyan fel kellene tenni itt egy kérdést hogy ki milyen csomagot kapott a szülészeten?
2011. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is.Kérdezed te- vagy tegyem én?
2011. máj. 1. 09:51
 9/10 anonim ***** válasza:

szia.

ha van időd kérdezzél már rá, mert nekem csak pár percem van most. aztán ha válaszolnak én írok annak aki adja.

abban volt a domestos? mert nekem nem volt az a csomag!

2011. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én ide irtam aki nem kapott ilyet tegye meg ő is, ne nézzenek hülyének bennünket, akiknek át kellett volna adniuk. [link]
2011. máj. 3. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!